فهرست
حمله جدید کی‌روش به برانکو: تربیت خانوادگی شما کجا بود؟
حمله جدید کی‌روش به برانکو: تربیت خانوادگی شما کجا بود؟

حمله جدید کی‌روش به برانکو: تربیت خانوادگی شما کجا بود؟

آی اسپورت- صحبت‌های جدید کی‌روش در فیس بوک را می‌خوانید: «من مایلم از شما سوال کنم "تربیت خانوادگی" و "ارزش های حرفه ای" شما کجا بود وقتی تصمیم گرفتید از امکانات فدراسیون فوتبال ایران برای اتهامات غیرواقعی و گمراه کردن فوتبال ایران استفاده کنید و برنامه آماده سازی جام جهانی را به خطر بیندازید. آقای برانکو نمی توانید اتهامات غلط و توهم آمیز خودتان را پاک کنید. آنها در همه رسانه ها منتشر شده اند.شما می توانید کاری را انجام بدهید که مردان بزرگ وقتی اشتباه می کنند، انجام می دهند. آنها اشتباهات شان را می پذیرند و عذرخواهی می کنند. ارزش های تربیتی شما یک عذرخواهی را می طلبد. فردا با شما صحبت خواهم کرد.»


کد خبر: 9401
  ۹  
آی اسپورت
2016-06-21 15:24:42
نظر دهید

۹ نظر
بهزاد
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۱
مثل اینکه تا دهن این آشغال رو گل نگیریم کوتاه نمی یاد.
فرشاد4واقعی
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۴
یکی نیست به این کککردوسی پوربفهمونه که همین حرفایی که برانکوگفته بودروبهروان که یکی ازاعضای اصلی فدراسیون پاک جمهوری اسلامی ایرانم گفته بودکه بازیکنای تیم ملی توتستهای پزشکی که خودفدراسیون میگیره بایدشرکت کنه.خیلی خیلی تخص تشریف داره این ککردوسی پور.4444
محب
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
برانکو نباید به کی روش تهمت میزد که داره گروکشی میکنه و میخواد قهرمان لیگ رو مشخص کنه ... این حرف بزرگیه و طببعیه که کی روش خواهان عذرخواهی برانکو باشه ..
علی کچـــل
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۲۰
هار شده ...
4444 برزو 999999999
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۵
کیروش نباید لنگی ها رو به تیم ملی دعوت میکرد. حالا بهتره تاوانشو بده! // بدنسازی بازیکنان زیر نظر سرمربی سابق منچستر و رئال به نفع خود باشگاهها هم هست و منصوریان هم گفت ما دیگه با ملی پوشان تمرین بدنسازی نمیکنیم اما لنگی ها یه عده نفهم اند که متوجه ماجرا نمیشن.
محمد
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۰۲
برانکو یه جنتلمن واقعی هست و کیروش یه بی شخصیت به تمام معنا ...
مشروح
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۱۳
کیروش چرا افسار گسیسته شده؟
قدیمی
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۴۶
واقعا برای این فدراسیون متاسفم که یک نفررو که تحت قراردادش هست رو نمی تونه کنترل کنه، یا حداقل ازش بخواد تا درست رفتار کنه. این آقا داره به کل مملکت بی احترامی میکنه، اصلا مگه میشه مربی تیم ملی باشی و با این ادبیات صحبت کنی، واقعا وقتی کسی رو با زور نگه داری و تمامی شروطش رو بدون کم کاست(از نظر مالی) انجام بدی و هر روز مصاحبه کنه که من میخوام برم و به زور من رو نگه داشتند، همین میشه. این آقا به دنبال مقصر میگرده و به بد کسی و بد جایی پیله کرده، برانکو و پرسپولیس، مایلی، جلالی و هر کسه دیگه ای نیستند این آتش دودش فقط تو چشم خودت میره، مستر کیروش
4444 برزو 999999999
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۹
لنگی ها اخه تربیت خانوادگی حالیشونه؟؟ هنوز ماجرای حرکت زشت و زننده ی شیث و نصرتی رو فراموش نکردیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر