فهرست
کی‌روش: حمله برانکو به من با هماهنگی رئیس ایفمارک بود
کی‌روش: حمله برانکو به من با هماهنگی رئیس ایفمارک بود

کی‌روش: حمله برانکو به من با هماهنگی رئیس ایفمارک بود

آی اسپورت - کی روش و برانکو رو در روی هم.پس از اینکه سرمربی پرسپولیس ادعا کرد کی روش قهرمان لیگ را تعیین می کند، سرمربی تیم ملی مثل اسپند روی آتش شد.او می گوید:«اتهام است و آنچه برای من جالب است اینکه این اتهام ها از داخل فدراسیون فوتبال مطرح شده است.» سرمربی ایران در گفت و گو با خبرآنلاین درباره برانکو،ایفمارک و ...حرف زده است.
 
یک نکته جنجالی در مصاحبه برانکو وجود داشت. اینکه شما قهرمان لیگ را تعیین می کنید و تعیین می کنید چه تیمی به لیگ یک سقوط می کند.
 
ایشان دو اتهام وارد کرده است و چیزی که برای من جالب است اینکه او این اتهام‌ها را از داخل فدراسیون فوتبال مطرح کرده است. تمام آن صحبت‌ها نشات گرفته و با همکاری رییس ایفمارک و از درون فدراسیون بوده است. اتهام اول این است که آقای برانکو گفته من به بازیکنان اجازه ندادم که تست پزشکی بدهند. این یک اتهام بدشکل است. اتهام دوم هم این بوده است که کی‌روش تصمیم می‌گیرد کدام تیم قهرمان شود و کدام تیم سقوط کند. واقعا جالب است که یک مربی خارجی بیاید و از داخل فدراسیون فوتبال این دو اتهام را وارد کند و بعدا همه به او بگویند بسیار جنتلمن است. یک مربی از باشگاه بزرگ و بسیار خوب پرسپولیس نمی تواند اینگونه حرف بزند. برانکو در واقع با اینگونه صحبت ها به هواداران پرسپولیس توهین کرده است. رفتار برانکو می دانید چه شکلی است؟ او سنگی را پرتاب کرده است. حالا دستی را که با آن سنگ پرتاب کرده، به خاطر تربیتش قایم کرده و می گوید من سنگی نزده ام! رهبری تمام لطماتی که به تیم ملی ایران وارد شد، با شخص برانکو است. او با مطرح کردن اتهام های مکارانه، نادرست و کذب این کار را کرد. ولی الان فقط به خاطر اینکه او مربی باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس است، بنده باید به خاطر اتهام هایی که به بنده وارد کرده، عذرخواهی کنم. فقط به خاطر اینکه ایشان مربی پرسپولیس است؟ یعنی هر چه بخواهد می تواند بگوید؟ من هم بگویم مرسی آقای برانکو؟ بگویم که تشکر می کنم از شما که این اتهام ها را به من زدی؟ ایشان فرد اشتباهی برای اتهاماتش انتخاب کرده است. آقای برانکو نه تنها به خاطر این مصاحبه اشتباه کرده، بلکه باید عذرخواهی هم کند.
 
از چه کسی؟

 
برانکو باید از فدراسیون فوتبال از رئیس محترم آن، از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ عذرخواهی کند. اگر ایشان یک جنتلمن واقعی است باید عذرخواهی کند. الان از بعد شخصی، من مشکلی با برانکو ندارم. باید به آقای برانکو عرض کنم که خود بنده تحت فشار مختلف کار کرده ام. من اشتباهات بزرگتر از این هم مرتکب شده ام. درک می کنم که تحت فشار این حرف ها را زده است ولی وقتی فردی اشتباه می کند باید اذعان کند. حالا اگر رسانه ها بخواهند این وسط اشتباهات ایشان را پوشش دهند کار نادرستی کرده اند. برانکو اشتباه کرد و غیر منصفانه درباره من حرف زد. کار او غیر اخلاقی و غیر حرفه ای بود، آن هم نسبت به یک همکار. بار دیگر می گویم که مشکلی با برانکو ندارم و برانکو باید از فدراسیون فوتبال عذرخواهی کند.
 
البته صحبت هایی که برانکو کرد، به نوشته بیانیه فدراسیون باعث شد تا مربیان دیگری هم اعتراض کنند. مثلا قلعه نویی! و حتی گفته اند قرار است رابطه برانکو و شما مثل رابطه تان با ژوزه سرمربی سابق پرسپولیس باشد. البته استقلال هم مثل دیگر تیم ها با مشکل روبرو می شود ولی گویا آنها حامی شما هستند و مشکلی با بردن ملی پوش ها ندارند.
 
ببیند صحبت هایی که قلعه نویی کرده، من را شگفت زده نمی کند. ایشان مواضع شان به سرعت باد تغییر می کند و از اینطرف به آنطرف می روند. وقتی در جلسات خصوصی با دوستان مشترک و در یک خانه بنده را می بینند، رودرو صحبت هایی می کنند و بعد که بیرون می روند، صحبت های دیگری به زبان می آورند. بحث اصلی اینجاست. بروید نگاه کنید به نتایج به دست آمده باشگاههای ایران در آسیا. شما به آمار به دست آمده تیم ها و عملکرد انفرادی بازیکنان ما توجه کنید. بنده قبل از اینکه حرف بزنم، همه چیز را مکتوب تحویل می دهم ولی این افراد قبل از این که برنامه بدهند، حرف می زنند! قبل از اولین بازی رسمی بنده با ایران مقابل مالدیو، ما اردوی 28 روزه برای تیم ملی ایران داشتیم. این برنامه برای تیم ملی ایران بود. متاسفانه آقای قلعه نویی فراموش کرده زمانیکه می خواستیم با تیم ملی اردو تشکیل دهیم، ایشان تیم ملی را بایکوت کرد و بازیکنانش را نداد.
قلعه نویی فراموش کرده که تنها در یک کشور جهان، لیگ را به خاطر حضور یک تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تعطیل می کنند. به خاطر تیم آقای قلعه نویی لیگ ایران را تعطیل کردند. در آن زمان چه تیمی بیشتر از همه از تعطیلی ضرر دید؟ من به شما می‌گویم، پرسپولیس. نکاتی که می گویم خیلی ساده است. بنده سرمربی تیم ملی هستم. وظیفه دارم بهترین راهکار را برای حفظ منافع تیم ملی ارایه بدهم. اگر کسی موافق نیستد، با احترام بگوید نه. چرا توهین و بی احترامی می کنند؟ این قابل قبول نیست. خیلی حرف من ساده است. اگر برنامه بدهم فدراسوین و سازمان لیگ و باشگاههای می توانند بگویند نه. توهین برای چه؟ من یک ماه قبل به رئیس فدراسیون فوتبال گفتم که اجازه بدهید بروم ولی نمی دانم چرا نگذاشتند. نتیجه این است که حالا من آدم بده شدم و آنها که به من توهین کرده اند، آدم خوبه. بسیار بد است که بعضی رسانه ها دوست دارند حقایق را پنهان کنند.

منبع: خبر آنلاین
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-21 23:11:21
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۱۲
خخخخخخخخخخ کیروش بالاخره رو زمین سفت قضای حاجت کرده و نمیدونه چطوری از این وضعیت نجات پیدا کنه.
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۱۵
اقای کیروش فرافکنی نکن. اونموقع که رای بازیکنای تیم ملی رو میزنی که به پرسپولیس نیان و بازیکنای خودمونم میفرستی به زور یونان و ترکیه باید فکر اینجا رو میکردی. این دست بردن تو نتایج لیگ نیست؟ دورت تموم شد. خودمون بادت کردیم خودمونم این باد رو خالی میکنیم.
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۱۴
کیروش! وایسا و ببین تو اولین بازی چه بلایی سرت میاریم. از اول تا اخر هو خواهی شد. میخوای پرسپولیسو زمین بزنی؟ ۳۰ ساله یه کشور میخواد این کارو کنه ولی ما هوادارا نذاشتیم تو کجای دنیایی؟ بشین بازی های کرواسی رو ببین فوتبال یاد بگیر جای خاله زنک بازی
-
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۳۳
اینایی که الان افتادن به جون کیروش خودشون تا یک سال قبل دشمن خونی بودن
-
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۵۴
برو خر خودتی حالا داری مظلوم نمایی میکنی که ملت باور کنن؟! البته هستن ...هایی که باور میکنن
علیمنصور
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۸
یه چیزو راست میگه برانکو داره بهش اتهام دلالی میزنه بعد لنگیا میان میگن برانکو جنتلمنه و به کسی توهین نکرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر