فهرست
وکیل طارمی: تا فردا پول نرسد قرارداد یونان فسخ می‌شود
وکیل طارمی: تا فردا پول نرسد قرارداد یونان فسخ می‌شود

وکیل طارمی: تا فردا پول نرسد قرارداد یونان فسخ می‌شود

آی اسپورت - عبدالصمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی با انتشار متنی در اینستاگرامش تاکید کرده است اگر یونانی ها پول طارمی را تا فردا ندهند ، پیش قراردادشان فسخ می شود و آن وقت انتخاب اول او پرسپولیس است!
 
در این متن آمده است:«سلام به همه دوستان.امیدوارم این پست بتونه جواب سئوالات شما عزیزان را بده و از تکرار سئوالات جلوگیری کنه.اول اینکه نمی دونم چرا خیلی از دوستان فکر میکنند مثلا تا من بگم مهدی تو پرسپولیس بمون او می مونه.یک نفر قراره واسه زندگیش تصمیم گیری کنه و بحث زندگیشه. من میتونم مثل همه شماها یه نظر داشته باشم که نظرم را داده ام و قبل از دربی با دکتر طاهری توافق دوساله برا موندن مهدی داشتیم.پس اگر صرفا حرف من موثر بود باید اون توافق کتبی می شد ولی قطعا مهدی با خیلی های دیگه هم مشورت میکنه و تصمیم نهایی را خودش میگیره. پس اینکه تصور کنید من یا هرکسی تصمیم گیرنده نهایی یکنفر دیگه باشیم اشتباه بزرگیه.مگه خود ماها میزاریم کسی برامون تصمیم بگیره؟
 
دوم اینکه من ممکنه بیست روز بگذره مهدی را نبینم یا حتی تلفنی هم حرف نزنیم.فکر نکنید من و مهدی بیست و چهار ساعته در ارتباطیم. سوم اینکه حقیقتا از افطاری حاج حسین هدایتی بیخبرم و چیزی که از خود مهدی شنیدم گفت در حاشیه افطاری رییس جمهور حاج حسین را دیده و حاج حسین بهش گفته تو پرسپولیس بمون و نگران مسائل مالی نباش و مهدی هم جواب داده رفتن من به خارج بخاطر پول نیست چون اونجا اولا پول زیادی نمیدن و ثانیا نصفش میره واسه مالیات. چهارم اینکه دوستانی که هی میگن واسه حق ترنسفر و سهم خودم میخام مهدی را بفرستم خارج کمی هم خدا را در نظر بگیرن.من اگه از مهدی یا هر بازیکنی ریالی گرفته یا بگیرم حرامتر از حرام. ضمنا به فرض محال که دنبال نفع خودم باشم قطعا در این موقعیت تو ایران مهدی بیشتر از خارج پول میگیره پس باید نفع من اینجا باشه.
 
پنجم من هیچ ارتباطی با باشگاههای خارجی ندارم.دوستان ایجنت ها پیگیر هستند و هر موردی نهایی بشه صرفا برای عقد قرارداد و مفاد حقوقی قرارداد من حضور خواهم داشت و در تعیین تیم و رفتن و نرفتن بی تاثیرم.پس هر حرف و مصاحبه من از باب اطلاع رسانی به شما دوستانه نه تصمیم گیری. ششم پیش قرارداد با تیم یونانی بنحوی بود که اگه تا فردا بیست و سوم جون نصف مبلغ واریز نشه قرارداد خود بخود لغو میشه.
 
هفتم مهدی طارمی دیروز تو باشگاه نبوده و من برا پیگیری کار ماهینی دو دقیقه آقای ترکاشوند را دیدم و برگشتم. هشتم از تصمیمات بعدی طارمی بیخبرم و نمیدونم چه تیمی مدنظرشه.نهم پرسپولیس بزرگ به هیچ بازیکنی وابسته نیست هوادار باشگاه باشیم نه این و اون و داشته هامون را قدر بدونیم. دهم کاری به کری های اردوگاه حریف نداشته باشیم.گوشمون از این حرفها پره.مگه روزی که سه هیچ بردیمشون کلی ستاره نداشتند؟بهنام طاهرزاده پاشد رفت تو زمین گل زد و برگشت.  »

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-22 01:17:34
نظر دهید

۱ نظر
44447777777
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۵۶
دهم،غلط کردی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر