فهرست
افنبرگ: مانژوکیچ می تواند جانشین خوبی برای لواندوفسکی در دورتموند باشد
افنبرگ: مانژوکیچ می تواند جانشین خوبی برای لواندوفسکی در دورتموند باشد

افنبرگ: مانژوکیچ می تواند جانشین خوبی برای لواندوفسکی در دورتموند باشد

آی اسپورت- اشتفان افنبرگ کاپیتان اسبق بایرن مونیخ که سابقه ی قهرمانی با این تیم را در اروپا دارد در گفتگوی هفته گی شبکه ی اسکای شرکت کرد که به مهم ترین صحبت های او اشاره می شود:
بوروسیا دورتموند آدریان راموس را به عنوان جانشین لواندوفسکی به وستفالن آورده است او کیفیت لازم را دارد؟
فصل بعد بدون لواندوفسکی دورتموند شرایط سختی خواهد داشت آن ها علاوه بر راموس که با اینکه پیشرفت خوبی داشته هنوز مهاجم درجه دو به شمار می رود نیاز به یک مهاجم تراز بالا دارند فکر می کنم ماریو مانژوکیچ تنها گزینه ای باشد که دورتموند می تواند به عنوان جانشین لوا به خدمت بگیرد.
فکر می کنید بایرن مهاجم کروات خود را به رقیب مستقیمش در لیگ بفرستد؟
بلی من فکر می کنم این واقع بینانه باشد چون آن ها می توانند به جای اینکه او را به تیمی خارج از بوندس لیگا بفرستند که رقیبی برای باین در لیگ قهرمانان باشد می تواند به دورتموند واگذار کند. این می تواند نیروها را متعادل کند از نظر من او یکی از پنج مهاجم برتر اروپا است که در بوندس لیگا عملکرد خوبی داشته است.
دورتموند می تواند با وردو بازیکنان جدید در همان طح در بوندس لیگا باقی بماند؟
این یک نقطه ضعف برای آن ها نیست ورود میکیتاریان و اوبامیانگ نشان داد که آن ها بسیار خوب در بوندس لیگا می توانند بازی کنند اما هنوز هم جا برای پیشرفت این دو وجود دارد.
لواندوفسکی و مانژوکیچ امشب تقابلی مستقیم را خواهند داشت آمار بازی ها رو در رو به سود بایرن است ایا فکر می کنید هر دو تیم از تمام قدرت خود در این بازی استفاده خواهند کرد؟
این دیداری بزرگ است و نم یتوانم تصور کنم که دو تیم از ترکیب دوم خود استفاده کنند اما سیستم چرخشی در دسترس خواهد بود هر دوی آن ها باید چند روز بعد در نیمه نهایی جام حذفی به میدان بروند بخصوص این برای دورتموند که باید به مصاف وولفسبورگ برود حیاتی است که بازیکنان 100 درصد آماده در احتیار داشته باشند. بنابراین کلوپ به برخی از بازیکنانش استراحت خواهد داد و بایرن هم همینگونه به میدان می آید دوست دارم دو تیم به فینال دی اف بی پوکال راه یابند تا آن زمان با تمام قدرت به مصاف هم بروند.
پشت سر دورتموند شالکه شرایط پایداری دارد اما رقابت برای چهارمی بین لورکوزن، گلادباخ و وولفسبورگ بسیار داغ است... 
رقابت این سه تیم بسیار سخت است هر دو تیم کیفیت خاص خود را دارند لورکوزن در لیگ قهرمانان حضور داشته و حالا با تغییر مربی فشاری سخت را در نیم فصل دوم تجربه می کند.
     
آی اسپورت
2014-04-12 18:39:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر