فهرست
گولچ پس از ثبت قرارداد: هواداران پرسپولیس بهترین هستند
گولچ پس از ثبت قرارداد: هواداران پرسپولیس بهترین هستند

گولچ پس از ثبت قرارداد: هواداران پرسپولیس بهترین هستند

آی‌اسپورت- آنتونی پائول گولچ که برای پیوستن به جمع سرخ‌پوشان به ایران سفر کرده است با عقد قراردادی دو ساله به جمع سرخ‌پوشان پیوست. این مدافع چپ پای 26 ساله توانایی بازی در هر پست دفاع میانی و دفاع چپ را دارد و از ویژگی‌های او که احتمالا مورد توجه برانکو قرار گرفته است، شرکت در بازیسازی‌ها است.


آنتونی گولچ پس از امضای قرارداد با باشگاه پرسپولیس گفت:«من خیلی هیجان‌زده هستم که اینجا حضور دارم ممنون که من را در اینجا پذیرا شدید. خیلی امیدوارم فصل خوبی پیش روی مان باشد. من می‌دانم پرسپولیس تماشاگران فوق‌العاده‌ای دارد که در آسیا بیشترین تعداد تماشاگر هستند. برای من این روزها ، روزهای فوق العاده‌ای بوده است. از وقتی که وارد ایران شدم احساس غریبی نمی‌کنم و حس می‌کنم مدت زیادی است که اینجاحضور دارم».


گولچ در ارتباط با هواداران پرسپولیس گفت:«آنها فوق‌العاده هستند. من تا به حال چنین تجربه‌ای را در زندگی‌ام نداشته‌ام.وقتی که در فینال لیگ قهرمانان مقابل الهلال بازی کردیم فکر می‌کردم هواداران ما طرفداران بسیار بزرگی هستند. ولی در مقابل طرفداران پرسپولیس، آنها چیزی نبودند. دوست دارم که در استادیوم آزادی برابر 100هزار تماشاگر به میدان بیایم».
کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-06-22 16:31:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر