فهرست
مرور آمار خرید جنجالی تراکتورسازی: فقط 50 درصد بازی
مرور آمار خرید جنجالی تراکتورسازی: فقط 50 درصد بازی

مرور آمار خرید جنجالی تراکتورسازی: فقط 50 درصد بازی

آی اسپورت - چند هفته قبل، قرار بود از بین نوری و کرار، یک نفر به تراکتورسازی برود و یکی با گسترش فولاد قرارداد ببندد. ترجیح هر دو باشگاه، محمد نوری بود اما در نهایت تراکتورسازی توانست در دو انتقال بزرگ، با هر دو بازیکن را بخرد.

کرار در کنار نوری و رفیعی، خلاقیت خط هافبک تراکتور را رویایی خواهد کرد اما داشتن هافبک عراقی همیشه دردسرهای خودش را دارد. از 4 سال آخری که کرار در ایران بوده، او دو سال فصل را به همراه تیمش تمام کرده و دو سال، در میانه فصل دست مربی را خالی گذاشته است.

لیگ دهم و چهاردهم، کرار با همه دردسرهایش فصل را در تراکتور کمالوند و استقلال قلعه‌نویی تمام کرد اما در لیگ‌های یازدهم و پانزدهم، عمر او به فصل بهار نرسید. لیگ یازدهم کرار 14 هفته در استقلال بازی کرد و بعد از آن کنار گذاشته شد. نیم فصل دوم به شاهین رفت و در این تیم هم فقط 34 دقیقه مقابل نفت تهران بازی کرد. فصل پیش هم کرار بیشتر از 6 بازی در استقلال نماند و بعد به کشورش برگشت.

مرور تعداد بازی‌های کرار در این 4 سال، نشان می‌دهد او در دو فصل بیش از 70 درصد بازی‌ها و دو فصل، در کمتر از 30 درصد بازی‌های تیمش به میدان رفته است. بازیکنی که در آستانه سی سالگی، هنوز نتوانسته با ثبات و رفتار منطقی ارتباط بر قرار کند.


لیگ دهم - تراکتورسازی / 34 هفته / 27 بازی
لیگ یازدهم - استقلال و شاهین / 34 هفته / 9 بازی
لیگ چهاردهم - استقلال / 30 هفته / 23 بازی
لیگ پانزدهم - استقلال / 30 هفته / 6 بازی
کد خبر: 9406
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-22 18:16:24
نظر دهید

۷ نظر
تراکتور سرور 4 تایی ها
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۰
کرار دو سال تو تراکتور تا آخر بازی کرده لیگ نهم و دهم .
tt
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۷
به شما هیچ ربطی نداره کرار دو سل تو تراکتور بوده هر دوسالم بیشترین بازیا رو برای ما انجام داده بهترین امار گل و پاس گل رو هم تو تیم ما ثبت کرده . اینکه چرا تو اسدقلال ضعیف بوده باید از کیشه کسای 4 تایی بپرسین
a
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۱
اخر فصل نکنه تو پاچه دوتا تیم محبوبتون تو تهران صلوات :)))))
-
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۵
تیم اف سی کیسه تغییرهویت داده شده اف سی بشکه
محمد
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۹
تو کدوم تیم تا آخر فصل بوده تو کدوم تیم نصفه ول کرده ؟؟؟ پس مشکل از همین باشگاه به اصطلاح پر طرفدار پایتخت هست نه بازیکن
حسین اهوازی
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۴۰
تراکتور تیم محترم و طرفداراش هم رو سر ما جا دارن اما این کرار حیفه پوله. لیاقت نداره
بهرام
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۳
همین کرار بازیکن سابق تراکتوره.. توی تراکتور هم تا پایان فصل بوده و هیچ حاشیه ای هم نداشته. وقتی به اینبازیکن دروغ گفتن و چک هاش پاس نشد و .. از استقلال جدا شد. این نشون میده که استقلال و تیم های ایران حرفه ای نیستن وگرنه اگه بازیکنی پولشو بگیره چرا باید اعتراض کنه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر