فهرست
نورافکن تغییر پست می دهد/ وسط زمین
نورافکن تغییر پست می دهد/ وسط زمین

نورافکن تغییر پست می دهد/ وسط زمین

آی اسپورت- بازی آخر استقلال در نیم فصل اول لیگ قبل، یک سورپرایز داشت. مظلومی در غیاب میثم مجیدی محروم و یعقوب کریمی مصدوم به دنبال یک مدافع چپ بود. گمانه زنی ها می گفت او با حضور حاج محمدی در کنار عمران زاده به عنوان زوج قلب خط دفاع، مگویان را به این سمت زمین می برد. اما وقتی ترکیب استقلال اعلام شد، امید نورافکن جوان و گمنام به عنوان مدافع چپ انتخاب شده بود. او فقط 19 سال داشت.
منصوریان اما قصد ندارد از نورافکن به عنوان مدافع چپ استفاده کند. میلاد زکی پور از نفت برای این پست خریداری شده ضمن اینکه میثم مجیدی مانده و یعقوب کریمی هم می تواند در این قسمت زمین بازی کند. نورافکن در تیم منصوریان به جایی برمی گردد که پست اصلی بازی اش بوده، یک جای عجیب و غریب در مرکز زمین و به عنوان یک هافبک دفاعی.
ابتدای فصل قبل، نفت در یک بازی دوستانه به مصاف امیدهای استقلال رفت. در آن بازی، نورافکن جوان به عنوان هافبک دفاعی طبق معمول برای تیم علی سامره بازی کرد. نمایش نورافکن به قدری درخشان بود که منصوریان در تماس با مدیران استقلال از آنها بخواهد این بازیکن را به نفت قرض بدهند. اتفاقی که رخ نداد و این جوان 19 ساله در استقلال ماند تا بازیهای تقریبا زیادی برای این تیم در لیگ پانزدهم به عنوان مدافع چپ انجام بدهد.
منصوریان به اعضای کادر فنی اش گفته، نورافکن به دلیل چپ پا بودن نبوغ خاصی در دادن پاس های بلند دارد و نباید او را با حضور روی خط طولی زمین محدود کرد. از نظر منصوریان، نورافکن با جا افتادن در این پست می تواند خیال استقلال را تا سالها راحت کند. این چپ پای جوان قرار است نقش حدادی فر را برای منصوریان بازی کند که قرار بود سورپرایز آبی ها باشد. اگر نورافکن بتواند خودش را نشان دهد، با توجه به سن و سالش انتخاب اول منصوریان برای بازی کنار امید ابراهیمی در مرکز زمین خواهد بود جلوتر از فرشید اسماعیلی و فرشید باقری.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-22 19:05:18
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۲۱
فوق العادهاست این پسر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر