فهرست
بازگشت رونالدو هم موثر نبود: رئال روی لبه تیغ
بازگشت رونالدو هم موثر نبود: رئال روی لبه تیغ

بازگشت رونالدو هم موثر نبود: رئال روی لبه تیغ

آی اسپورت- رئال مادرید در بازی‌های خانگی مشکل دارد. اگر از نظرتان تساوی مقابل والنسیا و ختافه خیلی بد و ناامیدکننده بوده است، می‌توان نام شکست مقابل بتیس را یک شوک نامید. این تیم 7 امتیاز از بارسلونا، صدرنشین لالیگا عقب افتاده است. حتی با بازگشت کریستیانو رونالدو هم این تیم شرایط ایده‌آلش را پیدا نکرد و می‌توان گفت شانسش برای رسیدن به قهرمانی بسیار کمتر شده است.

البته که در یک لیگ که 38 هفته زمان برای به پایان رسیدنش نیاز است، در هفته پنجم هیچ چیز مشخص نیست. هنوز راهی طولانی برای رفتن وجود دارد، هرچند وقتی تیم‌هایی یک فصل لالیگا را با 90 امتیاز به پایان می‌برند، اختلاف 7 امتیازی در هفته پنجم چیزی نیست که به راحتی بتوان با آن کنار آمد.

در بازی مقابل والنسیا رئال تنها 2 موقعیت از 29 موقعیتی که داشت را وارد دروازه کرد، بسیاری از آن‌ها شانس‌های واضح بودند که باید وارد دروازه می‌شدند. نتیجه نتیجه‌ای نبود که دوست داشته باشند، اما عملکردشان بد نبود. در واقع می‎شد به راحتی گفت که تیم زیدان مستحق برد بود. اما آن بازی شروعی برای دورانی نگران‌کننده در سانتیاگو برنابئو بود.

بازی با لوانته از این هم ناامیدکننده‌تر بود. دوباره مادرید در این بازی هم موقعیت‌های زیادی خلق کرد، اما کریم بنزما به خاطر مصدومیت از تیم جدا شده بود و گرت بیل هم موقعیت‎ها را از دست می‌داد، در نتیجه رئال موقعیت‌های خوبی را از دست داد. در نهایت هم وینگر ولزی توسط هواداران خودی هو شد و برایش سوت زدند.

در دیدار روز یکشنبه بیرون از خانه مقابل سوسیداد، بیل توانست گلی بزند که عالی بود و در صحنه آن گل 70 متر دوید و سرعتش به 35 کیلومتر در ساعت هم رسید. هرچند که دوباره در دیدار چهارشنبه شب او در برنابئو خوب نبود و از موقعیت‌های به دست آمده هم استفاده نکرد. با وجود این که یک بار هم تیر دروازه را لرزاند، اما برخی هواداران باز هم او را هو کردند.

در نیمه دوم او پاسی به رونالدو داد که می‌توانست زمینه‌ساز گل اول مادرید باشد، اما ستاره پرتغالی که او هم شب سختی را گذراند موقعیتش را از دست داد. در مجموع این بازیکن 32 ساله 12 شوت به سمت دروازه داشت، اما تنها دو شوت از این شوت‌ها در چارچوب بود.

مادرید بدون یک مهاجم میانی در تیمش مشکلاتی داشت. بنزما هنوز نیمکت‌نشین است و آلوارو موراتا هم به چلسی فروخته شده، در نتیجه غیبت یک بازیکن شماره 9 برایشان مشکل شده است. بورخا مایورال هم در آنوئتا خوب کار کرده بود، اما برای این بازی بیرون از ترکیب بود.

بازی کردن بدون یک مهاجم میانی کلاسیک باعث می‎شود که مادرید در خط حمله تعادل نداشته باشد. بیل از استانداردهای واقعی خودش فاصله دارد و بازگشت رونالدو هم حداقل در بازی اول نتوانسته چیزی را تغییر دهد. همه این‌ها یعنی مادرید بعد از 73 بازی نتوانست در یک بازی گل بزند.

بدتر از همه این که تونی سانابریا، هافبک سابق بارسلونای B، توانست گل برتری و 3 امتیازی بتیس را بزند و کاری کند تا مادرید بعد از 5 هفته به فاصله 7 امتیازی با بارسا برسد. شرایط برای مادرید دراماتیک است، حتی در همین هفته‌های ابتدایی. زیدان حالا کارهای زیادی برای انجام دادن دارد تا تیمش بیشتر از این وارد بحران نشود و فاصله با بارسا بیشتر از این نشود. این تیم همین حالا هم در خطر از دست دادن لالیگا قرار گرفته است.

 

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-09-22 14:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مافیای بارسا
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۱
۵ امتیاز رئال را ازش گرفتند و شش امتیاز به بارسا دادند.
پنالتی مارسلو جلوی والنسیا
و ۴ پنالتی جلوی بتیس
مشروح 86
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۴۰
فصل پیش در بازیهایی که رونالدو نبود رئال تونست امتیاز کامل رو بگیره. در کل موفقیت رئال به دلیل مهره های خوبیه که داره و رونالدو فقط یکی از این مهره هاست که بدون هم تیمی هاش به این موفقیتها و توپ طلاها نمیرسید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر