فهرست
پیش بینی/ آمار گلزنی ابراهیمی کم می شود
پیش بینی/ آمار گلزنی ابراهیمی کم می شود

پیش بینی/ آمار گلزنی ابراهیمی کم می شود

آی اسپورت- امید ابراهیمی از ابتدای لیگ چهاردهم به استقلال پیوست. یک هافبک دفاعی با آمار گلزنی عجیب و غریب و قدرت بالا در زدن ضربات پنالتی. او طی دو فصل برای استقلال 18 گل زد و این دقیقا همان تعداد گلی است که مهاجمی به نام سجاد شهباززاده هم در دو فصل بازی برای استقلال زده. البته این مقایسه چندان درست نیست. ابراهیمی زننده پنالتی های استقلال بوده و شهباززاده هم مقاطع زیادی را به عنوان هافبک و دور از دروازه رقبا بازی کرده است. ابراهیمی این فصل 10 گل زد و فصل قبل 8 گل.
به نظر می رسد ابراهیمی در صورت ماندن در استقلال اما این فصل نباید چندان منتظر زدن گلهای زیاد باشد مگر اینکه تیم هجومی استقلال برایش پنالتی های زیادی بگیرند. ابراهیمی این فصل شباهت زیادی به بازیکن سپاهان دارد. او در سپاهان یک هافبک دفاعی محض بود که چندان اجازه حضور در حملات را نداشت. قلعه نویی از او به عنوان راس عقب لوزی خط میانی اش استفاده می کرد. ابراهیمی با توجه به حضور خسرو حیدری در سمت راست، فابیو جان واریو در سمت چپ و محرم نویدکیا در راس جلویی لوزی به خودش اجازه حضور در حملات را نمی داد و بیشتر در مرکز زمین باقی می ماند تا کارهای دفاعی تیمش هنگام ضدحملات رقبا را سر و سامان بدهد.
این فصل هم با توجه به حضور انبوه مردان فاز هجومی استقلال (خسرو حیدری، جابر انصاری، یعقوب کریمی، بختیار رحمانی، محسن کریمی، بهنام برزای، کاوه رضایی، سجاد شهباززاده، علی قربانی و آرش افشین و بازگشت احتمالی مجتبی جباری) ابراهیمی باید در مرکز زمین بماند تا استقلال با ضدحملات رقبا (چیزی که نفت منصوریان، متبحرش بود) روبرو نشود. مصدومیت روزبه چشمی هم مزید بر علت شده تا ابراهیمی کمتر از همیشه به حمله فکر کند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-22 19:52:46
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۰۷
این استقلال مثل هندونه دربسته است، که بازیکن هجومی زیادی داره که دلیلی برای خوب حمله کردن تیمش نیست اما خط دفاع کم تجربه و فعلا ناهماهنگی داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر