فهرست
پیام رحمتی برای هواداران استقلال:تیم خوبی بستیم
پیام رحمتی برای هواداران استقلال:تیم خوبی بستیم

پیام رحمتی برای هواداران استقلال:تیم خوبی بستیم

آی‌اسپورت- در روزی که وزیر ورزش درباره حضور بهرام افشارزاده در استقلال خیلی محتاط حرف زده و طوری گفته که نمی توان خیلی به حضور طولانی مدت مدیریت تیم در باشگاه امیدوار بود. در همان روز سایت وزارتخانه ورزش مصاحبه ای از دکتر حسینعلی قریب در حمایت از وزارت ورزش منتشر کرده ، مصاحبه ای که یکی از مجموعه مصاحبه های حمایتی از محمود گودرزی بعد از خبر کذب تغییر او در فضای مجازی بود. خبری که از سوی دولت با قدرت تکذیب شد.
 

حمایت قریب از عملکرد وزارت ورزش اما این شائبه که او به جای افشارزاده می آید را سر زبان ها انداخت. قریب که در دولت قبلی از سوی محمد عباسی برای فدراسیون فوتبال پیش فرستاده شد اما رای نیاورد. این خبر اما اصلا تائید شده نیست اما این پیام مهم رحمتی برای هواداران شاید در دل خود نکاتی دارد. او در این روز مهم ، برای هواداران استقلال نوشته است:«به لطف خدا و حمایت هوادارای عزیز امسال تیم خوبی بسته شده . خیلی‌ها زحمت کشیدن . اقای افشارزاده ، هیات مدیره محترم خصوصا اقای جهانیان خیلی حمایت کردن .  مسئولین باشگاه ، اقای توفیقی تلاش شبانه روزی داشتن . انشاا... بتونیم دل همه رو شاد کنیم . یا علی »


تشکر ویژه او از شهاب جهانیان که نزدیک‌ترین عضو هیات مدیره به وزارت ورزش است و تاکیدش بر زحمات کادر مدیریتی باشگاه در بستن تیمی خوب برای استقلال ، یعنی او به عنوان محبوب‌ترین بازیکن حال حاضر استقلال و لیدر آبی‌ها امید دارد استقلال با این کادر و در صورت تدام ماموریت شان ، به موفقیت برسد.


منبع: خبرآنلاین

کدخبر:9412
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-22 22:52:02
نظر دهید

۴ نظر
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۰۳
تیم خوبی بستم
حرف دل...
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۴۹
آره هرکسی رو عالیجناب رحمتی خواسته جذب کردیم.
رحمتی نماد بازیکن سالاری
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۲
متظاهر، دورو ، سیاه باز، پول پرست ، بیشخصیت و باندباز
حرف حساب
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۱۲
اینو ول کن چقدر کاسب شدید؟؟ شدنیدیم به اتفاق علی منصور و بختیار وارد دلالی بازیکن شدید! جزو بندهای قراردادتونه؟ از این تیم دسته سومی آماتور هر چی بگیم برمیاد!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر