فهرست

کریمی جواب کی روش را داد: کاش دستیارت نمی شدم

آی اسپورت - علی کریمی در حمایت از برانکو علیه کی روش موضع گرفت و بعد کی روش هم علیه کریمی.حالا کریمی دوباره جواب کیروش را داده است.او در متنی که منتشر کرده نوشته است: من به آقای کی‌روش می‌گویم حرف برای گفتن زیاد است. کی‌روش هر سوالی دارد مطرح کند و من پاسخ می‌دهم تا فوتبالدوستان همه چیز را بدانند. اصلا به همان برنامه ورزشی مورد علاقه‌اش برویم و مناظره‌ای برگزار کنیم. چون اعتقاد دارم این مصاحبه‌ها شکل خوبی ندارد و بیشتر سوژه‌سازی برای رسانه‌ها می‌کند. شاید این مناظره به اوکمک کند..ایشان بنده را متهم کرد که شهامت ندارم. کی‌روش که شهامت دارد چرا پای استعفاهایش نایستاده؟ شاید پیشنهاد نداشت. او که شهامت دارد صادقانه بگوید اگر سرمربی پرتغال بود و مثلا با تیم جزایر فارو بازی داشت آیا فدراسیون پرتغال به او اجازه تعطیلی 20 روزه لیگ را می‌داد که برای بازی با هند و مالدیو این کار را کرد.امروز به این نتیجه رسیدم که کاش رابطه ما همان رابطه شاگرد و استاد باقی می‌ماند و هیچ وقت هم همکار نمی‌شدیم. او گفته که من ناامیدش کردم. این خیلی مهم نیست که من او را ناامید کرده باشم، بلکه امیدوارم کی‌روش، فوتبالدوستان ما را ناامید نکند هر چند معتقدم با گروهی که در آن قرار گرفتیم صعود به جام جهانی روسیه راحت‌تر از سال 2006 است.


منبع: خبرآنلاین
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-23 08:21:14
نظر دهید

۵ نظر
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۴۰
یادتون رفت در مورد پاداش مساوی نیجریه بنویسید یا نخواستید؟اگه خبر میدید کامل بگید
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۱۱
آقای کریمی با این حرفات نشون می دی که لیاقت و سقفت همون لباس خریدن برای خونه به خونه هست
جیم
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۱
من پرسپولیسیم ولی این کریمی اوج بلاهت و حماقت ه که فقط بلد بود خوب دریبل کنه.


با این همه سن و بازی تو بایرن مونیخ فرق فوتبال حرفه ای و غیر حرفه ای رو نمیفهمه. سه روز تعطیلی برا فوتبالی که از توش فیگو، رونالدو، کیروش و مورینیو در میاد کافیه نه فوتبالی که اوج شاهکارش خاکپور مایلی ست یا صالح-مظلومی!
ةتیم ملی دوماه دیگه مسابقه داره، مقدماتی جام جهانی، یه ماه دیگه لیگ تازه قراره شروع شه اون هم با بدنسازهای وطنی، بعد الاغ داره با جزایر فارو مقایسه میکنه

حقا که احمق ه
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵
بلاهت مطلق
علیمنصور
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۹
یه زمانیم به کلمن تیم ملی برانکو لگد زد الان 4 نفر پشت برانکو رو گرفتن اینم اومد. ای خدا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر