فهرست
سورپرایز به شیوه سوشا: حضور در دسته دوم فوتبال نروژ
سورپرایز به شیوه سوشا: حضور در دسته دوم فوتبال نروژ

سورپرایز به شیوه سوشا: حضور در دسته دوم فوتبال نروژ

آی اسپورت - بهتان حق می دهیم بعد از خواندن این خبر شوکه شوید چون ما هم وقتی این خبر را خواندیم چنین حالتی خواندیم. اگر تا چند روز آینده سوشا مکانی را در یک تیم نروژی دیدید تعجب نکنید. سوشا که بعد از گذارندن یک فصل پرحاشیه در فوتبال ایران و محرومیت 6 ماهه اش از حضور در لیگ کشورمان راهی اروپا شده، حالا در تمرینات یک تیم نروژی شرکت کرده است.
به نوشته سایت dt نروژ، دروازه بان فصل گذشته پرسپولیس که به تازگی وارد این کشور شده، در تمرینات تیم Mjøndalen IF حاضر شده است و در صورتی که بتواند نظر مساعد کادر فنی این تیم را جلب کند، احتمالا با این تیم نروژی قرارداد خواهد بست.
Mjøndalen IF در دسته دوم فوتبال نروژ حضور دارد و بعد از اینکه ماه قبل دروازه بان اصلی اش را از دست داد حالا دنبال یک دروازه بان جدید می گردد تا رقیبی برای مارکو پریس - تنها دروازه بان این تیم - پیدا کند. مدیر ورزشی Mjøndalen IF که از سوشا اظهار رضایت کرده و گویا مکانی گزینه اول آنهاست اما هنوز عقد قرارداد با سوشا قطعی نیست.
در صورتی که این اتفاق عملی شود، سوشا می تواند با خیال راحت شلوار باب اسفنجی اش را بپوشد و دیگر نگران محرومیت نباشد!کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-06-23 08:41:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر