فهرست
اتفاق ویژه: نبرد کی‌روش – برانکو به یورو 2016 کشید
اتفاق ویژه: نبرد کی‌روش – برانکو به یورو 2016 کشید

اتفاق ویژه: نبرد کی‌روش – برانکو به یورو 2016 کشید

آی اسپورت - در ایران کارلوس کی‌روش پرتغالی و برانکو ایوانکوویچ کروات با هم درگیری لفظی شدیدی پیدا کرده‌اند. خیلی‌ها از لحظه شروع این درگیری از آن به عنوان جنگ نام برده‌اند. حالا اتفاق جالبی در یورو 2016 افتاده است. بر اساس نمودار پرتغال و کرواسی در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2016 باید به مصاف هم بروند. این مسابقه طبیعتا یکی از این دو تیم را از گردونه مسابقات خارج خواهد کرد.
مساله جالب دیگر به میزان محبوبیت این دو مربی در کشورهای‌شان برمی‌گردد. کی‌روش که سابقه سرمربی‌گری پرتغال را هم دارد در کشورش چندان محبوب نیست. لااقل در بین رسانه‌ها. اما برعکس او برانکو در کرواسی محبوب است. هرچند هنوز او سرمربی تیم کشورش نشده است اما به عنوان دستیار میروسلاو بلاژویچ روی نیمکت کرواسی نشسته است.
به هر حال با این اتفاق جالب می‌توان گفت نبرد دو مربی سرشناس به یورو 2016 کشیده شده است و از امروز خیلی‌ها از هواداران فوتبال در ایران منتظر برگزاری این بازی حساس هستند.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-23 09:45:40
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۹
کیروش حرف حق می زنه و برانکو برای بزرگ کردن خودش توی فوتبال لمپن پرور ایران باهاش درافتاده ولی نمی دونه که داره خودکشی می کنه با این کار مگه اینکه تا آخر عمر ایران بمونه
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۵
نون شما رسانه ها که تو روغن شده ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر