فهرست
اولین باخت ابراهیم زاده مقابل ذوب آهن
اولین باخت ابراهیم زاده مقابل ذوب آهن

اولین باخت ابراهیم زاده مقابل ذوب آهن

منصور ابراهیم زاده بعد از جدایی از ذوب آهن سه بار به دیدار تیم سابقش رفته بود و با کسب صددرصد امتیازات رکوردی خوب را از خود به جا گذاشته بود اما تک گل اسماعیل فرهادی اولین باخت ابراهیم زاده را رقم زد.

به گزارش ایمنا مطابق پیش بینی‌های قبلی بازی راه آهن و ذوب آهن در هفته پایانی یک بازی زیبا و پاک از آب در آمد که شاگردان منصور ابراهیم زاده در تیم راه آهن با تمام توان مقابل تیم سابق سرمربی خود به میدان رفتند و حتی در دقایق پایانی نزدیک بود که بر روی یک ضربه سر کار را به تساوی بکشانند اما در نهایت ذوب آهنی‌ها با تک گل فرهادی به پیروزی رسیدند و مجوز بقا در لیگ را بدست آوردند.

 این باخت اولین ناکامی منصور ابراهیم زاده مقابل ذوب آهن هم بود و رکورد صددرصدی او را از بین برد. ابراهیم زاده در قامت سرمربی نفت تهران و در اولین سال جدایی‌اش از ذوب آهن در لیگ دوازدهم دو بار در مقابل این تیم قرار گرفت که در هفته هفتم با تک گل یعقوب کریمی تیم رسول کربکندی را شکست داد و در هفته ۲۳ هم با گل دقایق پایانی مهدی خیری باز هم ذوب آهنی‌ها را برد تا از دو بازی مقابل تیم سابقش شش امتیاز کامل را بدست آورد.

ابراهیم زاده امسال هم در هفته پایانی دور رفت با نتیجه سه بر دو مقابل تیم سابقش به پیروزی رسید و سرانجام در هفته پایانی لیگ به ذوب آهن باخت تا در چهارمین مسابقه خود مقابل ذوب آهن طعم شکست را تجربه کند.

     
آی اسپورت
2014-04-12 19:25:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر