فهرست
بازگشت کی‌روش به کشورش؛ از پرتغال سوغاتی نمی‌خواهید؟
بازگشت کی‌روش به کشورش؛ از پرتغال سوغاتی نمی‌خواهید؟

بازگشت کی‌روش به کشورش؛ از پرتغال سوغاتی نمی‌خواهید؟

آی اسپورت - بعد از حواشی ایجاد شده بین برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی روش سر استفاده از ملی پوشان که منجر به لغو اردوهای خارجی ایران به ارمنستان و اتریش شد ، کارلوس کی روش می گوید سبک هدایت تیم ملی را عوض می کند.کارلوس کی روش که در دیدار با تاج و ساکت متوجه شد اردوهای خارجی اش را نمی تواند برگزار کند ، در این باره می گوید:«خب راستش از این به بعد تیم ملی را همان طور که آقای برانکو خواسته ، هدایت می کنم. الان برای 6 هفته به پرتغال می روم تا در کنار خانواده ام خوش باشم. در برگشت هم 4 روز مانده به بازی با قطر ، اردویی می گذارم و بچه ها می آیند. گفتم از این به بعد دیگر حرص نمی خورم و کاملا ریلکس هستم. جالب است به ما می گویند نتیجه نگرفتید. من نتیجه نگرفتم اما تیم شیلی که ما با دو گل بردیم ، 7 گل به مکزیک زده ، این سبک فوتبال ما و توانایی ایران بود که آنها را با تمام ستارگان شان شکست داد.» و زمان رفتن از اتاق مصاحبه و درحالی که دست تکان می داد با خنده بای بای کرد و گفت:«راستی سوغاتی نمی خواهید؟»

منبع: خبر آنلاین
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-23 10:07:39
نظر دهید

۴ نظر
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۰
مگه کسی گفت ۶ هفته بری مرخصی؟ همش فرافکنی. اقای دلال هنوز ۲ ۳ تا بازیکن موندنا نمیخوای اینا رو هم جابجا کنی؟ ۳۰۰ ۴۰۰ تومنی گیرت میادا این وسط.
امیر
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۹
دلقک هم شدی
بایدم مسخر بازی در بیاری سالی دو میلیون یورو میگیری هیچوقت هم ایران نیستی !!!
اون شیلی رو هم بردی جووو گیر نشو فقط با چهارتا بازیکن اصلیش جلو ما بازی کرد ... واقعیت فوتبال تو یه چیز دیگست شکست در برابر عراق کشور جنگ زده اونم با یک مربی که یک ماه اومد بود سرکار با یه اردو یک ماه قبل از جام ملتها ما رو برد
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۰۴
خوب دیگه چیکار کنه؛ بره تمرینای پیشرفته پرفسور بالتازارو ببینه?!
mehdi
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۷
تعصب نشانه نادانی است. ما ایرانیای طرفدار پرسپولیس به خاطر تعصب بیجا از تیم باشگاهی و کم نیاوردن در کری از تیم استقلال، تیشه به ریشه کسی زدیم که برای اولین بار بعد انقلاب میخواست انقلابی در فوتبال ایران بوجود بیاره. الحق که اینجا سرزمین برره است و کیروش کیانوش بدبخت این سرزمین که به قول برره ایها هیچی نمیفهمه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر