فهرست
گردان: ماندن در سپاهان تصمیم خودم بود
گردان: ماندن در سپاهان تصمیم خودم بود

گردان: ماندن در سپاهان تصمیم خودم بود

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان گفت: من سپاهان را دوست داشتم و می‌خواستم در تیمم کار کنم. ماندن در سپاهان تصمیمی بود که خودم گرفتم با اینکه می‌دانستم ممکن است در بازی‌های زیادی نیمکت‌نشین باشم.

به گزارش ایمنا، شهاب گردان در پایان دیدار سپاهان و نفت تهران اظهار داشت: متأسفانه ما در چند مسابقه اخیر خود خوب موقعیت ایجاد می‌کنیم اما نمی‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم. این برمی‌گردد به کار خوب دروازه‌بانان حریف و یا موقعیت‌سوزی بازیکنان خودمان.

وی افزود: ما می‌توانستیم با یک گل دیگر سهمیه آسیایی بگیریم اما بعد از چند دوره حضور پیاپی، امسال از آسیا دور هستیم. سپاهان هر سال ۲، ۳ سهمیه می‌گرفت که امسال ناکام بود.

گردان در مورد نیمکت‌نشینی‌هایش در این فصل از لیگ برتر اضافه کرد: من سپاهان را دوست داشتم و می‌خواستم در تیمم کار کنم. ماندن در سپاهان تصمیمی بود که خودم گرفتم با اینکه می‌دانستم ممکن است در بازی‌های زیادی نیمکت‌نشین باشم. به هر حال صبر خوبی داشتم و امسال به من بد نگذشت. در بازی‌های آخر هم که جایگزین رحمان شدم، همه چیز عادی بود و او هم بعد از بازی‌های زیاد، روی نیمکت نشست. دوست داشتم بازی کردن من با کسب سهمیه سپاهان ختم به خیر شود ولی این اتفاق نیفتاد.

وی در مورد شرایطش برای فصل آینده گفت: ما هنوز در لیگ قهرمانان آسیا بازی داریم و زود است که در این مورد صحبت کنیم. قول می‌دهم اگر سال آینده در سپاهان ماندم، روند رو به رشد خود را ادامه دهیم و دوباره سهمیه آسیایی بگیریم.

     
آی اسپورت
2014-04-12 19:29:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر