فهرست
کی‌روش: برانکوی عزیز! با عذرخواهی تو همه چیز درست می‌شود
کی‌روش: برانکوی عزیز! با عذرخواهی تو همه چیز درست می‌شود

کی‌روش: برانکوی عزیز! با عذرخواهی تو همه چیز درست می‌شود

آی اسپورت - کارلوس کی روش که هنوز خشمش از اقدامات تعدادی از مربیان لیگ و در رأس آن برانکو ایوانکوویچ در لغو کردن اردوی تیم ملی فروکش نکرده در جدیدترین بیانیه خود خواستار عذرخواهی سرمربی پرسپولیس و اعتراف او به اینکه در ورود به این ماجرا فریب خورده است شد. کی روش کوتاه بیا نیست و همچنان به طرق مختلف سرمربی پرسپولیس را مورد هدف قرار می‌دهد. اما او این بار با صفت "عزیز" برانکو را مورد خطاب قرار داده که اندکی امیدوارکننده است! متن بیانیه جدید کی روش به این شرح است:
 
«همکار عزیز و محترم؛ آقای برانکو
 
همانطور که می دانید ما چندین بار با هم دیدار کردیم و با وجود اقدام شگفت آور، غیراخلاقی و ناعادلانه شما درباره من با سوءاستفاده از روابط در فدراسیون فوتبال با یکی از کارمندان رده بالا، دکتر هراتیان، من هنوز همان نظر قبلی در مورد شما دارم و هنوز دلیلی برای تغییر احساس شخصی‌ام ندارم.
 
با این حال همه و خود شما هم می دانید که شما یک اشتباه بزرگ بر علیه منافع ملی داشته اید و به تصویر من از یک راه مخرب و ناعادلانه آسیب زدید.
 
من و بسیاری از افراد از پشت صحنه آگاه هستیم و می دانیم چه کسی این دام را برای شما پهن کرده است، همان کسی که در بازدید شما از ایفمارک حضور داشته و در عکس های چاپ شده در مطبوعات هم حضور دارد.
 
آقای برانکوی عزیز، من همه چیز را می دانم و حتی بیشتر از شما می دانم، اما خود شما هم می دانید که به شما دروغ گفتند و ذهن شما را دستکاری کردند تا به کارلوس کی روش حمله کنید. اما شما در این ماجرا فریب خورده اید، شما اسم مرا آوردید اما در واقع به آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال حمله کردید، به تیم ملی حمله کردید، به هیات مدیره فدراسیون و سازمان لیگ حمله کردید، آیا واقعا فکر می کنی این بر روی من و یا کار حرفه ای من تاثیری می گذارد؟
 
شما تدارک تیم ملی ایران را منفجر کردی نه تدارک تیم کارلوس کی روش را.
 
آقای برانکوی عزیز؛ کافی است، بیرون بیایید و به ما بگویید که در خانواده ای خوب تربیت شده ای، آقای برانکو شما باید در ایستادن پشت اصول و ارزش های خود شجاع و فروتن باشید، در غیر این صورت شما نمی توانید به دیگران چیزی آموزش بدهید، شما نمی توانید پشت هواداران پرسپولیس پنهان شوید چرا که آنها شایسته بهترین ها هستند.
 
برانکوی عزیز، نشان بده یک مرد واقعی هستی، یک مرد با اصول و ارزش که شجاعت عذرخواهی را دارد. همکار عزیز، انتظار ما از شما بیشتر و بهتر از این هاست.
 
یک روز پس از عذرخواهی شما زندگی دوباره به حالت عادی بازخواهد گشت، شما بهترین کار خود را برای موفقیت تیم خود و من بهترین کار خود را برای خدمت به فوتبال ایران انجام خواهیم داد و این برای همه طرفداران فوق العاده خواهد بود.
 
به امید عذرخواهی صمیمانه شما، کارلوس کی روش.»
 


کد خبر:9402
  ۱۵  
آی اسپورت
2016-06-23 11:15:43
نظر دهید

۱۵ نظر
sina
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۱۷
Please shut up Mr carlos
آرش
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۳۲
اصلا کاری به این نداریم که بنا به گفته بعضی حق با برانکو وبرخی دیگر حق با کیروشه ، کاری هم به این نداریم که آقای کریمی کار درستی کرد که وارد بحث شد یا نه، هر کی نظر خودش و داره و قابل احترام...من موندم فدراسیون چرا هیچ اقدامی نمیکنه. واقعیت اینه که در نهایت هم تیم ملی ضرر میکنه و هم پرسپولیس
امیر
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۲
خدایا کیروش کاملا تعطیل تعطیل شده این وضعش از مایلی کهن هم خراب تر هستش ... سه تا بیانیه داد توش هر توهینی خواسته کرد برانکو بازم جوابشو نداد حالا بیانیه چهارم شده عزیز ... رسما قاطی کرده
مشروح
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۴
هوادراهای استقلال که از ایشون دل خوشی ندارن الان هم که با پرسپولیس در افتاده و هوادارهای پرسپولیس هم که از حرکات بچگانش متنفر هستند با این شرایط کی روش فقط داره دست و پای بیخودی می زنه ولی هر لحظه تو باتلاق بیشتر فرو میره!
مشروح
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۴
کی روش این دفعه بدجوری قافیه رو باخته چون همه حقو به برانکو دادن!
عدالت
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۶
اتفاقا این شمایی که باید عذرخواهی کن اقای کیروش. شما دلالی بازیکن کردی. شما نذاشتی بعضی بازیکنا بیان پرسپولیس. شما بازیکنای پرسپولیسو خط دادی که تمدید نکنن. شما خواستار تاثیر مستقیم تو تعیین قهرمانی لیگ هستی.
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۷
کیروش جان جهنم خوش میگذره؟ تازه اولشه . غذرخواهی کن تا از جهنم بیای بیرون
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲
چقدر این بیانیه ها یادآور بیانیه های مایلی و گروهبان قندلی و ایناست. دقیقا هم مثل اون موقع چاه کن مونده ته چاه. چه دست و پایی هم میزنه. حیف که کیروش برخلاف مایلی قرارداد میلیاردی داره وگرنه همین امروز باید اخراجش میکردن.
اسمان
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۸
اقای کیروش مسخره بازی در اوردید.قلدربازی در نیار.
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۱۶
گر پرده بر افتد نه تو مانی و نه من، کیروش دنبال برنامه تدارک خوب برای تیم ملی ایرانه ایرانننن. ولی امثال مایلی کهن دنبال رواج ذهنیت خودشونن و هر کی مربی بشه این حرفا رو میزنه. قلعه نوئی دنبال اینه که بگه از همه بهتره و اون افتضاحش تو تیم ملی یه شاهکار بوده. امثال افاضلی هم که وضعش معلومه اصلا معلوم نیست از کجا اومده و آمدنش برای چی بوده فقط معلومه که دنبال پوله و منافع خودش. این وسط برانکو هم دنبال منافع تیم خودشه و بازیچه شد این بین. تیمی که بازیکن سالاری نداره دیگه و پر از بازیکنی که تیم براشون مهمه نه خودشون این دور و بری ها هم برای همین برای تیم کیروش دندون تیز کردن تا این وسط از حاصل دست رنج دیگران (کیروش) یه نونی برای خودشون دربیارن و باهاش پز بدن. اینکه دوبار کیروش ایران رو پشت سر هم ببره جام جهانی و محبوبیتش برای این تنگ نظرا قابل تحمل نیست. از احساسات مردم هم سو استفاده میکنن. چه قبل از جام جهانی که قلعه نوئی میگفت اولویت استقلاله نه تیم ملی چه الان که برانکو میگه باشگاه مهم تره اشتباه میکردن. کیروش خیلی راحت میگه حرف باشگاه ها از نظر قانونی درسته ولی برای آمادگی بهتر باید بیشتر تیم ملی تمرین کنه همین ولی طبق معمول خوشی زده زیر دلمون میخوایم مجموعه که به سمت پیشرفت میره رو بدیم دست آدمایی که دنبال منافع خودشونن نه مردم و تیم ملی. آخرش اینه که یا کیروش میره یا نتیجه نمیگره بعد میره و هر مربی بزرگی هم اول از کیروش در مورد ایران میپرسه پس هیچ مربی بزرگی هم نخواهد آمد و تیم میوفته دست آدمای کوچیکی مثل قلعه نوئی و مایلی کهن حسرت شرکت تو مسابقات بزرگ هم رو دل مردم میمونه.
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۵
آقای کیروش بهتره خفه شی و برای حقدار جلوه دادن خودت عذرخواهی گدایی نکنی
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۹
رسما مونگوله
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۴
کیروش ای مرد بزرگ تو با حضورت و کار حرفه ایت نون خیلی از لمپنها و دلال های فوتبال ایرانو قطع کردی
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
چقدر شما لنگی ها بی شعورید..بابا جان این دنبال منافع ملی ماست...نه اون بی عرضه ای که حتا جلوی مکزیکم بلد نبود نتیجه بگیره و اخرش ده سال به خاطر مالیات ندادن به ایران نیومد
خراب مورینیو
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۴
کیروش عزیز ! به هر کس اندازه وزنش بها بده ! وقتی 10 نفر از فیکس های ملی پوش از لیگ های خارجن چه اصراری داری بازیکن های ستاره سرخ بلگراد جناب برانکو رو بگیری ! برانکو با بازیکن های انتهای نسل طلایی ایران برخورد کرد و یه چنتا نتیجه گرفت و ناپلئونی میتونیم قبول معرفیش کنیم ! ولی تو نسل فوتبال ایران رو عوض کردی از سردار آزمون تا دژاگه و سایر جوانان وطن .... این نسل نسل 20 سال بعده و نسل برانکو فسیل های گذشته .... پس وزن آینده رو دریاب برادر .... به امید قهرمانی کرواسی !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر