فهرست
سوژه روز: کمک بزرگ کاوه رضایی به پرسپولیس
سوژه روز: کمک بزرگ کاوه رضایی به پرسپولیس

سوژه روز: کمک بزرگ کاوه رضایی به پرسپولیس

آی اسپورت- ستاره خط حمله ذوب‌آهن، اصلی‌ترین گزینه مدنظر پرسپولیس برای پر کردن جای خالی مهدی طارمی به شمار می‌رفت. کاوه رضایی تا یک قدمی پیوستن به پرسپولیس نیز پیش رفت اما بعد از 10 روز مذاکره پرفراز و نشیب، سرانجام به پرسپولیس پاسخ منفی داد و تصمیم گرفت به سمت باشگاه رقیب بچرخد و با پیراهن استقلال تهران عکس یادگاری بگیرد. از دست دادن کاوه، ضربه بزرگی به پرسپولیس بود. آن‌ها به خاطر این بازیکن از خرید مهرداد محمدی صرف نظر کرده بودند و دیگر مهاجمی در بازار تابستانی وجود نداشت که حداقل‌های لازم برای جلب رضایت برانکو را داشته باشد. بحران باختنِ رضایی به رقیب سنتی، پرسپولیسی‌ها را به سمت مذاکره دوباره با مهدی طارمی سوق داد. در صورت جذب کاوه، ترکیب خط حمله قرمزها دیگر کامل به نظر می‌رسید و آن‌ها مشکلی با رویاهای اروپایی طارمی نداشتند اما بازیکن سابق ذوب موجب شد بحث تمدید با طارمی دوباره در اطراف باشگاه مطرح شود و حسین هدایتی مذاکره با این بازیکن را کلید بزند. بعد منتفی شدن حضور آقای گل لیگ پانزدهم در یونان، از نشانه‌های اینستاگرامی این‌طور برمی‌آید که طارمی در باشگاه پرسپولیس ماندگار شده است. 

نزدیک‌شدن به تمدید قرارداد با طارمی، نتیجه چرخش 180 درجه‌ای کاوه رضایی بود. بازیکنی که مدیران پرسپولیسی را مصمم کرد به هر قیمتی طارمی را به باشگاه برگردانند. بدون تردید ادامه حضور طارمی در باشگاه، به مراتب مفیدتر از امضای قرارداد جدید با کاوه رضایی به نظر می‌رسد. چرا که طارمی دو فصل در پرسپولیس بازی کرده و به خوبی با شرایط باشگاه و سیستم برانکو هماهنگ است و نیاز به هیچ زمانی برای تطبیق پذیری ندارد. از طرفی آمار این بازیکن بوشهری در گلزنی  تفاوت چشمگیری با آمار کاوه رضایی دارد و این تفاوت، قابل انکار به نظر نمی‌رسد. حرف و حدیث‌های مربوط به طارمی و پرسپولیس هنوز به تایید رسمی این باشگاه نرسیده‌اند اما بعید نیست ظرف روزهای آینده، این بازیکن دوباره با پیراهن شماره 9 در تمرین‌ها آفتابی شود. انتقالی که هواداران پرسپولیس آن را مدیونِ سیاستِ نقل و انتقالاتی کاوه رضایی خواهند بود. 

کدخبر:9405
  ۱۴  
آی اسپورت
2016-06-23 12:22:47
نظر دهید

۱۴ نظر
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۴
کاوه رضایی از طارمی خیلی بهتره. طارمی در حد کاوه نیست
علی سینز و برانکو الکسیس
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
طارمی بند کفش کاوه نیست
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵
اومدن کاری کنن که مهرداد محمدی رو نگیریم ولی بجاش ما طارمی رو گرفتیم خخخخخخخخخ
حرف حساب
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۴
به قول معروف چاه کن همیشه ته چاهه! این حکایت علی کچل و اون کاوه پول پرسته که خواستند برای پرسپولیس مشکل درست کنند غافل از اینکه: عرصه سیمرغ جولانگه تو نیست مگس!! با برگشتن طارمی کادر فنی و دفاع و دربازه بان تیم خودشون رو خراب کردند!!!
امین
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
شاید کاوه رضایی میدونسته پیشنهادات طارمی جدی نیست احتمال زیاد طارمی میمونه ،تو پرسپولیس جایی تو توکیب اصلی نداره به همین خاطر دست دست میکرد وقتی مطیمن شد طارمی میومنه رفت استقلال
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
متاسفم واسه اونی که میگه کاوه بهتر از طارمیه بیسوادی فوتبالی خودشو نشون داده! فصل قبلو کلا خواب بوده طرف
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۶
عجب بازارگرمی کرد این طارمی
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۷
به قول معروف چاه کن همیشه ته چاهه! این حکایت علی کچل و اون کاوه پول پرسته که خواستند برای پرسپولیس مشکل درست کنند غافل از اینکه: عرصه سیمرغ جولانگه تو نیست مگس!! با برگشتن طارمی کادر فنی و دفاع و دربازه بان تیم خودشون رو خراب کردند!!!

eival...
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۶
کاوه رضایى بخش اصلى توطئه اى کثیف علیه پرسپولیس بود که صرفاً بخشى از اون باعث عدم جذب مهرداد محمدی عزیز توسط پرسپولیس شد، کاوه کار زشتى کرد که نمیشه فراموشش کرد
کورش
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۵۷
همه پیشنهاداش خالی بنده بوده،فقط میخاد قیمتشو ببره بالا و بمونه پرسپولیس همینو بس.
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۴
اون ابلهی که کاوه رو بهتر از مهدی طارمی میدونه ببین چه مغزی داره
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۴
باشه کیسه کش هاشم هم از مسی بهتره
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۲
کیفیت کاوه از طارمی بالاتره ولی طارمی با جان و دل بازی میکنه و با جو پرسپولیس آشناست
فرید
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۵
من منطق شما رو گل بگیرم!!! کاوه رضایی بهتر از طارمی؟؟؟ بشین پس گل بزنه براتون آرش جدید!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر