فهرست
نکته روز: تراکتورسازی؛ بازنده بزرگ نقل و انتقالات
نکته روز: تراکتورسازی؛ بازنده بزرگ نقل و انتقالات

نکته روز: تراکتورسازی؛ بازنده بزرگ نقل و انتقالات

آی اسپورت- روزهای طوفانی تراکتورسازی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر همچنان ادامه دارند و این باشگاه ثروتمند بدون هیچ وقفه‌ای، به جذب بازیکنان سرشناس مشغول است. احتمال امضای قرارداد رسمی با جاسم کرار هم سرانجام در روز گذشته به قطعیت رسید و این بازیکن چند  روز بعد از پرواز به تهران و حضور در تبریز، با باشگاه سرخپوش به توافق رسید. به نظر می‌رسد هواداران تراکتورسازی هنوز به کرار علاقه دارند و از این انتقال راضی هستند و امیرقلعه‌نویی نیز سبک بازی این فوتبالیست را دوست دارد اما سوال مهم اینجاست که آیا تراکتور با در اختیار داشتن بازیکن‌های خلاقی مثل محمد نوری و سروش رفیعی، واقعا به کرار نیاز داشته است؟ آیا خرید او آنقدر مهم و حیاتی بوده که تراکتوری‌ها از همه بی‌نظمی‌های این سال‌های او چشم‌پوشی کنند؟
 حضور دوباره جاسم کرار در فوتبال ایران، شاید حتی برای خود این بازیکن باورکردنی نبود. او در آخرین روزهای حضور در استقلال دست به رفتارهایی زد که در تاریخ لیگ برتر بی‌سابقه بودند. این هافبک که سابقه سیلی زدن به داور در لباس تراکتورسازی را دارد، علاوه بر محرومیت عمدی از دربی تهران، بارها بعد از رفتن به تعطیلات دیرتر از زمان تعیین‌شده به اردوی استقلال برگشت و نظم و انضباط در تیمش را به سخره گرفت. آقای شکارچی که ظاهرا از زبان فارسی، توهین‌هایش را برای برقراری ارتباط با داورها یاد گرفته، بعد از اخراج در یک مسابقه و محرومیت چندجلسه‌ای، فوتبال ایران را مسخره دانست و فدراسیون فوتبال را به نهادی تشبیه کرد که هیچ چیزی بلد نیست. حیرت‌انگیز به نظر می‌رسد که ظاهرا هیچ فیلتری برای ورود این بازیکن پرادعا و بی‌نظم به فوتبال ایران وجود ندارد. چطور ممکن است وزارت ورزش با دخالت مستقیم و به بهانه‌های واهی مانع حضور زلاتکو کرانچار روی نیمکت تیم ملی امید شود و کمیته اخلاق یک بازیکن را به خاطر پوشیدن شلوار باب اسفنجی شش ماه محروم کند اما جاسم کرار در آزادی عمل کامل و با استفاده از هر ادبیاتی در مورد ایرانی‌ها، لباس یک باشگاه لیگ برتری را بپوشد و هیچ مانعی برای بازگشت به فوتبال «مسخره» ایران نداشته باشد؟ نتیجه این خرید، بعد از نیم‌فصل اول برای تراکتورسازی مشخص می‌شود. وقتی که آقای فوتبالیست تیمش را رها می‌کند و با انبوهی از مصاحبه‌های کاسبکارانه و طلبکارانه به فوتبال ایران می‌تازد. حقیقتا آورده جاسم در همه سال‌های بازی در لیگ برتر چه بوده که او سطح خودش را از سطح فوتبال باشگاهی در ایران بالاتر می‌داند؟ جایگاه این بازیکن در فوتبال جهان کجاست و چرا به جز تیم‌های ایرانی و عراقی، هیچکس حاضر نمی‌شود با او قرارداد ببندد؟ این خرید، یک شکست بزرگ برای تراکتورسازی است. باشگاهی که به بهانه اتحاد، فوتبالیست ارمنی را رد می‌کند و بی‌انضباط‌ترین مهره خارجی تاریخ لیگ برتر را به خدمت می‌گیرد و هیچ اهمیتی به مواضع ضدایرانی در مصاحبه‌های او نمی‌دهد. کدخبر:9405
  ۱۲  
آی اسپورت
2016-06-23 13:13:26
نظر دهید

۱۲ نظر
مهدی
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۳
خیلی نگران شدم. یه خبری بده از خودت. زنده ای یا از فرط سوزش.....
armiin
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۵
بوی سوزشتون داره به مشام میرسه
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۴۳
مطلبتون عالی بود.
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۱۰
حالا تراکتوریا میان فحش مبدن بهت
محمد
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۶
کارشناس و نویسنده عزیز رفیعی تا نیم فصل هست
تراکتوری
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۸
بسوززززین 4 تایی ها کرار جوابتونو تو زمین میده
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۵۳
به شما ربطی نداره . به خریدای میلیاردی (در حقیقت دوزاری) تیمای محبوبتون برسین
بهرام
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۲
بسوزید
شما بی عرضگی مدیر عاملای پایتخت رو به نام کرار مینویسید؟ یعنی امیر قلعه نوبی کمتر از شما این بازیکن رو میشناسه؟ این بازیکن دو فصل برای تراختور بازی کرد بدون هیچ نوع حاشیه ای. چی شد تا رفت تهران اینجوری شد؟
یاشار
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۲
سوزش این نویسنده در نوع خودش جالبه:|
رضا تبریزی
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۶:۳۳
به قول خودتون ما شهرستانی ها بی جنبه هستیم و بازیکن های بی جنبه رو میاریم. به شما هم هیچ ارتباطی نداره
عباس
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۳
ترکای خر
مروت جعفرپور
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۶
این یارو مگه برای لیگ شانزدهم محروم نیست ؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر