فهرست
استقلال دوشنبه ظهر به عربستان می‌ رود/ تمرین منهای ۱۰ ستاره
استقلال دوشنبه ظهر به عربستان می‌ رود/ تمرین منهای ۱۰ ستاره

استقلال دوشنبه ظهر به عربستان می‌ رود/ تمرین منهای ۱۰ ستاره

آی‌اسپورت‌ ـ کاروان استقلال دوشنبه پس فردا برای سفر به عربستان و حضور در الشباب به عربستان خواهد رفت. استقلالی ها که شکست دیروز به شدت ذهنشان را به هم ریخته امروز در غیاب 10 بازیکن اصلی تمرین کردند. تمرین امروز استقلال در زمین شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد و سکوتی عجیب در آن حاکم بود.  
در تمرین امروز آرش برهانی، حنیف عمران زاده، آنتونیو کاروالیو، جی لوید ساموئل و پژمان نوری که در بازی مقابل تراکتورسازی تبریز به میدان رفته بودند، ریکاوری کردند و سایر بازیکنان به انجام کارهای تاکتیکی پرداختند.

در این تمرین 10 بازیکن استقلال شامل سیدمهدی رحمتی، مجید غلام نژاد، امیرحسین صادقی، خسرو حیدری، هاشم بیک زاده، علیرضا واحدی نیکبخت، احمد جمشیدیان، محمد قاضی، محمدمهدی نظری و سیاوش اکبرپور حضور نداشتند. البته در این بین امیرحسین صادقی با لباس شخصی در محل تمرین حضور داشت.
تیم استقلال تهران روز چهارشنبه 27 فروردین ماه در هفته پنجم لیگ فوتبال قهرمانان باشگاه های آسیا در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض میهمان الشباب عربستان سعودی است و برای امیدوار ماندن به صعود از گروه خود نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی خارج از خانه دارد.
     
آی اسپورت
2014-04-12 19:31:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر