فهرست
وعده روز؛ مشعل آزادی پس از سال‌ها روشن می‌شود
وعده روز؛ مشعل آزادی پس از سال‌ها روشن می‌شود

وعده روز؛ مشعل آزادی پس از سال‌ها روشن می‌شود

آی اسپورت - جشن بزرگ پرسپولیس و با شکوه هواداران را تنها صحبت‌های مهدی تاج می توانست بر هم بزند. رئیس فدراسیون فوتبال در پایان مسابقه درباره شرایط ورزشگاه آزادی برای میزبانی از دیدار فینال، گفت: برای اینکه بازی برگشت فینال در ورزشگاه آزادی برگزار شود باید 38 اتفاق رخ دهد و گرنه این بازی در کشور ثالث برگزار خواهد شد و این برای فوتبال ما خیلی بد است. رئیس فدراسیون فوتبال البته ادامه داد و این بار هم به جمله جنجالی خود اصرار کرد: فدراسیون فوتبال امضا کرده و تعهد داده که شرایط را برای برگزاری فینال آسیا مهیا کند. اگر این اتفاق رخ ندهد بازی باید در کشور ثالث برگزار شود. برگزاری مسابقه در ورزشگاه دیگری جز آزادی و در کشور ثالث، شوک بزرگی به پرسپولیس است و قرمزهای تهرانی مطمئنا در صورت رخ دادن این اتفاق، شانس کمتری برای برد در غیاب هواداران خواهند داشت.

این موضوع اما خیلی سریع با واکنش مازیار ناظمی رو به رو شد. ناظمی با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در توییتر با اصلاح صحبت های مهدی تاج، نوشت: «آقای تاج نگفته درصورت برطرف نشدن ایراد ورزشگاه آزادی دیدار برگشت فینال در کشور ثالث برگزار خواهد شد! برداشت اشتباه از سخنانشان شده. نه تنها فینال آسیا در آزادی برگزار می شود بلکه تلاش می کنیم مشعل استادیوم آزادی هم بعد از  ۴۴ سال روشن شود.»

۱۴ ۱  
آی اسپورت
2018-10-24 00:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
آرش
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۰۷
مشعلش بخوره تو سرتون...همین ایراداتشو رفع کنین تا یه افتضاح مشتی زمین نذاشتین...تپه ی نریده هم که نذاشتین...50 سال پیش خدا بیامرز یه چی ساخته هنوز که هنوزه همه چیزمون بنده به همین ورزشگاه....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر