فهرست

استقلال، و تراکتور بدون ملی پوشان در آسیا/ فولاد هنوز تصمیم نگرفته، سپاهان درگیر با فدراسیون

آی اسپورت – از چند ماه پیش می شد منتظر چالشی که حالا بین تیم ملی و باشگاه های حاضر در لیگ  قهرمانان آسیا  به وجود آمده  بود.امروز که لیست تیم ملی منتشر شد این چالش خیلی زود به اوج خود رسید .کی روش در لیست 28 نفره اش نام 6 بازیکن از سپاهان،4 بازیکن از استقلال،دو بازیکن از تراکتورسازی و 3 بازیکن فولادی را در لیست عازم به آفریقای جنوبی قرار داد.

در همان روز اول  تراکتوری ها حاضر شدند  حامد لک و کریم انصاری فرد را  به تیم ملی بدهند و حالا تراکتورسازی بدون این دو بازیکن اصلی اش باید دو بازی آینده در لیگ قهرمانان را انجام بدهد و مدعی صعود  بماند.

از طرفی چهار ملی پوش استقلال هاشم بیک زاده،امیرحسین صادقی،خسرو حیدری و  آندرانیک تیموریان  امروز در تمرین تیم باشگاهی شان شرکت نکرده اند تا مشخص شود استقلالی ها هم مشکلی با غیبت این نفرات ندارند و می خواهند اندک شانس هایشان برای صعود را بدون این 4 بازیکن جست و جو کنند.

از باشگاه فولاد قهرمان لیگ برتر هم خبر می رسد آنها فردا در این خصوص تصمیم خواهند گرفت هر چند به نظر می رسد این تیم خوزستانی که نسبت به  3 ننماینده دیگر ایران در لیگ قهرمانان شانس بیشتری برای صعود دارد  می تواند جای خالی مهرداد جماعتی،سوشا مکانی و بختیار رحمانی را پر کرده و بدون آنها صعود کند.

اما شرایط سپاهان  با دعوت از 6 بازیکن این تیم به تیم ملی وخیم تر است.قطعا کرانچار  باشگاهش حاضر نیستند در دو بازی آینده مهدی شریفی،حاج صفی،ابراهیمی،خلیل زاده،یعقوب کریمی و رحمان احمدی را به تیم ملی بدهد  چون اینها نیمی از تیم اصلی اش را تشکیل می دهند و قطعا بدون آنها شانس های صعود زنده نخواهد شد.

امروز سپاهان مخالفت خود با در اختیار  گذاشتن بازیکنانش  به تیم ملی را اعلام کرد  و ظاهرا با فدراسیون وارد چالش شد که پیش بینی اش سخت نبود.باید دید این چالش محدود به سپاهان است یا استقلال و فولاد هم وارد معرکه می شوند.هر چند حتی اگر فولاد و استقلال کوتاه بیایند  داستان سپاهان  می تواند سوژه جدیدی برای دعوای کی روش و کرانچار باشد که اصلا رابطه خوبی با هم ندارند.

     
آی اسپورت
2014-04-12 19:39:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر