فهرست
اختصاصی / ابراهیمی پول می گیرد و تمدید می کند
اختصاصی / ابراهیمی پول می گیرد و تمدید می کند

اختصاصی / ابراهیمی پول می گیرد و تمدید می کند

آی اسپورت- علیرضا منصوریان از همان اولین روزیکه به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد، لیستی 5 نفره به مسئولان این تیم داد. در این سیاهه نام مردانی قرار داشت که به هیچ وجه نمی توانستند استقلال را ترک کنند شامل مهدی رحمتی، خسرو حیدری، سجاد شهباززاده، هرایر مگویان و امید ابراهیمی.
2 نفر اول که قراردادهای 3 ساله شان را با استقلال تمدید کرده اند. با 2 نفر دوم هم توافقات کلی انجام شده و تنها می ماند نفر سوم که دست بر قضا مهمترین بازیکن استقلال در لیگ شانزدهم هم هست.
استقلال یک فاز هجومی درخشان دارد ولی هیچ هافبک دفاعی قابل اعتنایی ندارد جز امید ابراهیمی. به همین دلیل مذاکره با این بازیکن در اولویت باشگاه قرار گرفت. ابراهیمی هم بعد از ناامید شدن از حضور در قطر به ماندن در استقلال راضی است. او حتی شبی که به ویژه برنامه یورو 2016 رفت هم اعلام کرد در ایران پیراهن تیمی جز استقلال را نمی پوشید.
مذاکرات استقلال و ابراهیمی برای تمدید 2 ساله قرارداد او موفقیت آمیز بوده و طرفین حتی ر سر مبلغ هم به توافق رسیده اند. ابراهیمی اما اعلام کرده قبل از پرداخت مطالباتش این قرارداد را امضا نمی کند. او حتی به مسئولان استقلال قول داده با هیچ باشگاه دیگری هم مذاکره نکند.
ابراهیمی به دلیل همین طلب ها بود که پیش از فینال جام حذفی هم یکی، دو روزی در تمرینات شرکت نکرد. او تقریبا 600 میلیون تومان از استقلال طلب دارد و خواهان این مبلغ شده تا قرارداد دو ساله اش را امضا و نهایی کند. استقلالی ها اما به او از اوضاع نه چندان خوب باشگاه گفته اند و درنهایت قرار شده نصف این مبلغ به حساب ابراهیمی واریز شده و سپس قرارداد امضا شود. قرار است این مبلغ از کنسلی اردوی ترکیه استقلال فراهم شود.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-23 17:40:12
نظر دهید
۳ نظر
-
پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۷
الان عمو انصاری از عمو م خ می گیره کارت به کارت می کنه
مشروح
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۳
خوشم میاد همه مشکلات تو استقلال فقط با پول حل میشه! ولی حق امید هست پول خوب بگیره وقتی کاوه رضایی و کنعانی 1.5 میلیارد میگیرن امید باید 2 میلیارد بگیره
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۱
انصافاً ، وجداناً و اخلاقاً حق با اقا امید ابراهیمى هست بنده خدا این همه براى استقلال زحمت کشیده بعدش اقا کاوه قرارداد نزدیک به دو میلیاردى مى بنده و هنوز امضاء ننداخته ششصد میلیون میره تو حسابش یا همینطور با کنعانى زادگان ، اقایان مدیران وقتى اینجورى عمل میکنند نیم نگاهى به شأن پیشکسوت ها دارند طبعاً قرارداد امید نباید کمتر از کاوه باشه ضمن اینکه غیر از تقاضاى مطالبات قبلى اگر براى قرارداد جدیدش درخواست مشابه کاوه رضایى داشته باشه تقاضاى منطقى کرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر