فهرست
احمد مهدی زاده : بهترین ملوان تاریخ لیگ برتر بودیم
احمد مهدی زاده : بهترین ملوان تاریخ لیگ برتر بودیم

احمد مهدی زاده : بهترین ملوان تاریخ لیگ برتر بودیم

آی‌اسپورت‌ ـ احمد مهدی زاده مدافع راست تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که با بازی های قابل قبول خود در این فصل توجه بسیاری را به خود جلب کرده است از مصدومیت خود و غیبت خود در بازی این تیم برابر فجرسپاسی می‌ گوید.
در بازی آخر برابر فجر غایب بودی چرا؟
از بازی با تیم فولاد خوزستان در برخوردی که با مهرداد جماعتی داشتم کمی از ناحیه کتف آسیب دیدم که این آسیب دیدگی در بازی قبلی مقابل سپاهان در برخوردی که با یعقوب کریمی داشتم تشدید شد که باعث شد نتوانم در بازی آخر مقابل فجر در خدمت تیم باشم. شایعه هایی وجود داشت که بازیکنان ملوان به دلیل اینکه تیم فجر با داماش برای سقوط کردن در رقابت بود در این بازی نمایش همیشگی خود را به نمایش نگذاشتم. مطمئنا هرگز چنین چیزی صحت ندارد ما دوست داشتم که سیر صعودی مان ادامه داشته باشد و بتوانیم  به مانند هفته قبل نتیجه مطلوبی کسب کنیم و خیلی دوست داشتیم فصل را با پیروزی به پایان برسانیم اما در این بازی تعداد زیادی از بازیکنان اصلی تیم محروم و یا مصدوم بودند و تیم در حدود 7 تن از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشت و تنها 3 نفر روی نیمکت ذخیره ها بودند من فکر می‌ کنم این اوامر اصلی ترین اوامر شکست ما بود وگرنه تیم ملوان همیشه تشنه پیروزی است.
چرا ملوان در دو بازی پایانی لیگ نتوانست به روند پیروزی های خود ادامه دهد؟
مهمترین عامل نداشتن بازیکن اصلی تیم بود بالاخره در طول یک فصل تیم ملوان چارچوب اصلی خود را پیدا کرده بود و بازیکنان اصلی تیم با هدایت خوب دراگان هماهنگی خیلی خوبی به دست آورده بودند که مطمئنا نبود هر یک از این بازیکنان بر روی دو بازی آخر ما تاثیرگذار بود البته این را هم باید بگویم که نباید از مشکلات مالی و حواشی که برای تیم ما به وجود آمد بگذریم زیرا مشکلات مالی ملوان آنقدر زیاد بود که روی تمامی بازیکنان تاثیر گذاشته بود. با تمام این اوصاف خوشبختانه توانستیم در پایان لیگ بهترین رتبه ملوان در تاریخ لیگ برتر را کسب کنیم.
فکر می‌ کنی سرنوشت ملوان برای فصل بعد و بعد از جدایی هایی احتمالی چگونه خواهد شد؟
من همواره برای ملوان آرزوی موفقیت می‌ کنم و دوست دارم به تماشاگران این تیم و آن چیزی که مستحقشان است برسند. اما با شرایط موجود و مشکلاتی که در این تیم است فکر  نمی‌ کنم در فصل آینده اتفاقات خوبی در انتظار ملوان باشد.
خود تو در ملوان باقی خواهی ماند یا نه؟
قرارداد من با امسال با این تیم به پایان رسید و در حال حاضر بازیکن آزاد هستم و از چند تیم لیگ برتری پیشنهاداتی دارم اما فعلا قصد دارم استراحت کوتاهی داشته باشم و با خیال آسوده به پیشنهاداتی که به من رسیده فکر کنم و هنوز تصمیم مشخصی برای آینده ام نگرفته ام. اما فکر  نمی‌ کنم با شرایط موجود ادامه حضور در ملوان به صلاحم باشد.
     
آی اسپورت
2014-04-12 19:59:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر