فهرست

مشکل در راه پرسپولیسی شدن طارمی: نحوه پرداخت 2 میلیارد

آی اسپورت - با اینکه به نظر می رسد مهدی طارمی فصل آینده هم در پرسپولیس می ماند اما انگار هنوز حضور او در این تیم قطعی نشده. آنطور که خبرگزاری مهر نوشته، آقای گل لیگ برای ماندن در پرسپولیس، 2 میلیارد تومان می خواهد و گویا هوادار متمول پرسپولیس - شما بخوانید هدایتی - قول این پول را داده است.
منتهی مشکل بزرگ نحوه پرداخت این پول است. طارمی 50 درصد این پول را حالا و قبل از عقد قرارداد می خواهد اما هوادار متمول  پرداخت این مبلغ را نپذیرفته و قول داده تا یکی، دو روز آینده تنها ۳۵ درصد مبلغ درخواستی را به مهاجم پرسپولیس بدهد. در صورتی که این هوادار نتواند به وعده‌ای که داده عمل کند، ادامه حضور طارمی در پرسپولیس با ابهامات بیشتری مواجه خواهد شد.


کد خبر: 9408
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-24 11:28:53
نظر دهید
۷ نظر
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۴۵
چقدر این فوتبال بدبخت شده که برای موندن بازیکنی که رسما باعث قهرمان نشدن تیم تو فصل پیش شد دارن سر و دست میشکنن. اگه مسئله دو تا گلی هست که به استقلال زد ایمون زاید بیشترشو زده. اونو با مبلغ و ناز کمتر بگیرید تا دوباره بیاد هت تریک کنه.
فرد
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
چرت و پرت. خدا وکیلی سطح سایتتون رو با این اخبار دروغ و مسخره پایین نیارید.
peyman
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۶
وای که چقدر چرت و پرت میگی بیخود شایعه درست میکنی
عباس
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
مهدی همچین شخصیتی نداره چرت نگید
علی پرسپولیسی
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۳
حرف الکی نزنید. مبلغ قرارداد جدید ۱.۲ میلیارده که با اقای گلی و قهرمانی و موفقیت تو اسیا به ۱.۵ میرسه. یعنی تازه مبلغ پایه قرارداد کنعانی با تیم دوم پایتخت خخخخ
امیر
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۳۶
خخخخخخخخ لنگیاروووو
علی کچـــل
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۳:۵۲
اگه خبر دست نویس بود میدیدین که نویسنده موقع نگارش این مزخرف دستش از ترس میلرزیده ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر