فهرست
ذوب آهن به سایپا اوکی داد / حسن‌زاده منتظر پرسپولیس؟
ذوب آهن به سایپا اوکی داد / حسن‌زاده منتظر پرسپولیس؟

ذوب آهن به سایپا اوکی داد / حسن‌زاده منتظر پرسپولیس؟

آی اسپورت - رویای مسعود حسن‌زاده برای بازی در تیم‌های بزرگ و پرطرفدار، فاصله زیادی از واقعیت گرفته است. حسن‌زاده فصل پیش با استقلال توافق کرد اما ذوبی‌ها حاضر به فروش او نشدند. نیم فصل هم حسن‌زاده بعد از نیمکت نشینی طولانی‌مدت، تلاش زیادی برای جدایی کرد اما رقم بالای رضایتنامه مانع انتقال او شد. حالا ذوبی‌ها، حاضر به فروش حسن‌زاده شده‌اند اما باشگاه‌های پرطرفدار لیگ تلاشی برای جذب این مهاجم 25 ساله انجام نمی‌دهند.

ذوب آهن یک بار با ماشین سازی به توافق رسید اما حسن‌زاده این انتقال را رد کرد. حالا مسئولان سایپا با ذوبی‌ها وارد مذاکره شده‌اند و می‌خواهند رقم 800 میلیونی رضایتنامه او را کم کنند. دو طرف راه زیادی با توافق ندارند اما حسن‌زاده، هنوز ترجیح می‌دهد در استقلال، پرسپولیس یا تراکتورسازی بازی کند. استقلال با خرید مهاجمان جدید، سهمیه‌ای برای جذب حسن‌زاده ندارد. تراکتورسازی هم با داشتن همزمان ادینیو، ابراهیمی، شریفی و حاتمی حاضر به پرداخت چنین مبلغی برای رضایتنامه یک بازیکن جدید نیست. تنها امیدواری حسن‌زاده در حال حاضر، عدم توافق سرخپوشان با مهدی طارمی خواهد بود.

در صورتی که پرسپولیس و مهدی طارمی برای فصل بعد به توافق نرسند، سرخ‌های پایتخت گزینه‌ای جز حسن‌زاده و نانگ نخواهند داشت. حسن‌زاده هم همانطور که مقابل انتقال به ماشین‌سازی ایستاد، رفتن به سایپا را هم فعلا معطل نگه داشته تا تکلیف پرسپولیس و طارمی مشخص شود. در صورتی که طارمی قراردادش را تمدید کند، او باید حداقل برای یک سال بازی در تیم‌های پرطرفدار را فراموش کند اما تغییر مسیر دوباره طارمی به سمت تیم‌های خارجی، یک بار دیگر حسن‌زاده را به جدی‌ترین گزینه تیم برانکو تبدیل می‌کند.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-24 13:37:33
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
حسن زاده فقط تراختور
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۳
طارمی هم داره پرسپولیس رو مسخره میکنه
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۰۴
پرسپولیس بهترین گزینه است اقا مسعود رو مسائل مالى با سرخ ها راه بیا انشاءالله بیان پرسپولیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر