فهرست
دست‌نشان: رفتن حنیف به خونه به خونه را باور نمی‌کنم
دست‌نشان: رفتن حنیف به خونه به خونه را باور نمی‌کنم

دست‌نشان: رفتن حنیف به خونه به خونه را باور نمی‌کنم

آی‌اسپورت- سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان می‌گوید که غیبت حنیف عمران‌زاده در تمرینات این تیم هواداران صنعت نفت و مردم آبادان را ناراحت می‌کند. نادر دست‌نشان در خصوص غیبت حنیف عمران‌زاده در تمرینات صنعت نفت و اینکه گفته می‌شود او پشیمان شد و قصد پیوستن به خونه به خونه را دارد،گفت: «نمی‌دانم این موضوع صحت دارد یا نه،  اما من هم شنیده‌ام. با این حال تا خود حنیف چیزی نگوید، رفتنش به خونه به خونه را باور نمی‌کنم. اگر هم پشیمان شده باشد، من نباید این موضوع را از دوستان رسانه‌ای بشنوم، بلکه حنیف باید به خود من یا سرپرست تیم اعلام کند که پشیمان شده است. یک بازیکن مانند حنیف باید به اندازه‌ای بداند که اگر هم از تصمیمی پشیمان شده، باید به خود ما آن را اعلام کند. او بازیکن بزرگی است و باید اصول حرفه‌ای را رعایت کند و سر تمرینات حاضر شود».

سرمربی نفت آبادان با اشاره به این موضوع که این تیم بازیکنان دیگری هم مدنظر داشته که به خاطر عمران‌زاده آنها را رد کرده است گفت :«حنیف باید به جوانمردی‌اش رجوع کند و تعهد به اخلاق پایبند باشد. عمران‌زاده یک بازیکن مازندرانی و با غیرت است که باید با تمام وجود کارش را انجام دهد، در غیر این صورت  و ادامه غیبت‌ها، مردم آبادان از او ناراحت می‌شوند».


دست نشان در پاسخ به این سؤال که اگر رفتن عمران‌زاده به خونه به خونه جدی شود باتوجه به قراردادی که او با صنعت نفت دارد این باشگاه چه واکنشی نشان خواهد داد، گفت:«باشگاه خودش موضعش را اعلام می‌کند. حنیف بازیکن ماست. مطمئناً خونه به خونه هم فرصت دارد و هم پول و امکانات که بتواند بازیکن دیگری جذب کند. ما نگران آنها نمی‌شویم و با مربی، مدیر و مالک توانایی که در خونه به خونه هست، آنها می‌توانند به جای حنیف بازیکن دیگری بگیرند».کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-06-24 14:22:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر