فهرست
جعل واقعیت در خونه‌به‌خونه: کریمی «بدون دستمزد» در بابل کار می‌کند؟
جعل واقعیت در خونه‌به‌خونه: کریمی «بدون دستمزد» در بابل کار می‌کند؟

جعل واقعیت در خونه‌به‌خونه: کریمی «بدون دستمزد» در بابل کار می‌کند؟

آی‌اسپورت- عکس‌هایی که از آغاز تمرینات خونه به خونه در فصل جدید منتشر شد یک چهره آشنا با خود به همراه داشت. علی کریمی با حضور در تمرینات این تیم مازندرانی نشان داد مانند فصل گذشته قصد دارد نقشی را در این تیم بازی کند. نقشی که پارسال با عنوان مشاور مالک باشگاه بر عهده داشت. در این بین صحبت‌های علیرضا مرزبان در نشست خبری‌اش در مورد علی کریمی بسیار جالب و البته عجیب بود. سرمربی جدید بابلی‌ها در مورد علی کریمی گفت:«به وجود علی کریمی در تیم خونه به خونه افتخار می‌کنیم و این برای ما مهم است که این بازیکن بزرگ بدون هیچ پست رسمی و ‏ارتباط مالی کمک کار ما در این باشگاه است».


مرزبان در حالی ادعا می‌کند که کریمی بدون چشم داشت مالی و عنوان رسمی در خونه به خونه فعالیت می‌کند که گفته می‌شود او برای مشاورهای فصل گذشته‌اش مبلغ  هنگفتی دریافت کرد و طبیعتا در فصل جدید هم قرارداد خوبی از سوی مالک ثروتمند این باشگاه برای او در نظر گرفته شده است. مرزبان و اصولا کلیه عوامل باشگاهی که سال گذشته و امسال به مانند یک تیم مدعی در لیگ برتر هزینه کردند و می‌کنند، سعی دارند به گونه‌ای القا کنند که خبری از خرج‌های بی‌حساب و کتاب نیست و در واقع همه برای رضای خدا و به عشق مردم مازندران در این باشگاه مشغول به کار هستند. خونه به خونه و مالک بلندپروازش برای رسیدن به اهدافش می‌تواند هر چقدر که در توان دارد هزینه کند، اما اینکه مرزبان واقعیت‌های موجود در این باشگاه را به این آسانی کتمان می‌کند، نشان می‌دهد او برای بدست آوردن اعتماد افکار عمومی حاضر است بدیهی‌ترین اتفاقات ممکن را کاملا برعکس جلوه دهد.  
 
 
 
کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-24 15:23:27
نظر دهید
۱ نظر
فرشته ف
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۱۱
تیم خونه به خونه دارد خیلی حرفه ای رفتار میکند برای توسعه ی فوتبال این کارها لازم است خبر دارم تست استعدادیابی در رده های سنی برگزار کرده /شهر بابل دارد تلاش میکند این تلاش ستودنی است /یک بابلی ساکن تهران
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر