فهرست
تازه‌ترین نامه کی روش به برانکو: از هواداران‌ پرسپولیس بخواهید به من توهین نکنند
تازه‌ترین نامه کی روش به برانکو: از هواداران‌ پرسپولیس بخواهید به من توهین نکنند

تازه‌ترین نامه کی روش به برانکو: از هواداران‌ پرسپولیس بخواهید به من توهین نکنند

آی اسپورت- کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نامه جدیدی را خطاب به برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس منتشر کرد کی روش در این نامه از برانکو خواسته مسئولیت اتهامی که به وی زده را برعهده بگیرد و البته تاکید کرده برانکو با این کار جایگاه خود را از دست خواهد داد. او به برانکو گفته اگر فکر می کند با توهین هواداران به او بزرگتر خواهد شد سخت در اشتباه است ...

متن کامل آخرین نامه کی روش به برانکو بخوانید:«همکار عزیزم آقای برانکو از آنجایی که شما اشتباه خودتان را نپذیرفتید این آخرین اظهارنظر من درباره این قضیه خواهد بود. تا آنجایی که من می دانم شما به عنوان یک شخص محترم از رئیس فدراسیون فوتبال ایران و همچنین از هیات مدیره لیگ عذرخواهی نکردید. شما از هواداران پرسپولیس همچنین از من هم عذرخواهی نکردید.تنها چیزی که من می دانم این است که شما یک اشتباه جدی مرتکب شدید و در این مورد ناعادلانه و اشتباه قضاوت کردید. شما به کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران توهین کردید، همکاری که همیشه به شما احترام گذاشته و این را نشان داده است. اینکه چرا این کار را انجام دادید تنها خودتان می توانید توضیح بدهید. شما می دانید که نمی توانید از عذرخواهی کردن فرار کنید و با فروتنی از شما می خواهم که از هواداران پرسپولیس درخواست کنید از توهین به من دست بردارند زیرا شما مسئول کامل این شرایط هستید. اگر فکر می کنید که با این موج توهین ها علیه من بزرگتر یا قوی تر می شوید کاملا در اشتباه هستید.هر روز که عذرخواهی کردن از من و هواداران پرسپولیس را به تاخیر بیاندازید اشتباه شما بزرگتر و بزرگتر می شود حتی از کاری که انجام داده اید پشیمان باشید اما عذرخواهی نکنید اما بدون عذرخواهی کوچکتر و کوچکتر می شوید. به عنوان یک مربی فوتبال محترم شما اعتبار و سابقه تان را خیلی زود از دست می دهید و دیری نمی گذرد که بقیه این را مستقیما به شما خواهند گفت. هوداران پرسپولیس و تیم ملی برای شماها آرزوی بهترین ها را دارم، من واقعا از این اتفاق تاسف برانگیز و ناراحت کننده واقعا متاسفم.همانطور که می دانید آقای برانکو بی دلیل اظهاراتی اشتباه و نامناسب درباره من بیان کرد، من همچنان از این اتهامات نامناسب شگفت زده هستم و تاکنون هیچ توضیحی درباره اینکه چرا چنین حمله شخصی ای به سرمربی تیم ملی در رسانه ها صورت گرفته نداشتم.من اتهاماتی که در مورد نگرفتن تست از بازیکنان را در موردم زده شده را کاملا رد می کنم. تنها یک ذهن غیرمتعهد می تواند در مجموعه ای که متعلق به فدراسیون فوتبال است و با حمایت یکی از مدیران این مجموعه به سرمربی تیم ملی بزند و بگوید که کارلوس کی روش است که می خواهد تعیین کند چه تیمی صعود کند و چه تیمی سقوط کند. این اتهام از سوی مربی باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس غیرقابل پذیرش است.»
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-06-24 15:18:49
نظر دهید

۱۳ نظر
سراج
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۸
بابا ول کن بیخیالشووو
روانی شده این کیروش واقعا دیونه شده اینو با مایلی کهن ببرید اوین
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۸
بابا بسه دیگه شورش دراومده این قضیه
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۹
سرمربى محترم تیم ملّى جناب اقاى کارلوس کیروش، واقعاً نیازى به صدور بیانیه هاى پیاپى نیست ضمن اینکه افکار عمومى خود بهترین قاضى و داور هستند در بسیارى از موارد تکرار مکرر یک مطلب ولو حق انرا لوث و بى اعتبار مى نماید( در این بین نقش مترجم و مشاوران ایرانى اقاى کیروش واجد اهمیت است به نحوى که ایشان را وارد بازى بدون برنده ننمایند )
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۳
هراتیان و افاضلی بابت تحریک برانکو بر علیه منافع ملی باید مواخذه و محاکمه بشن
محمد
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۰
با سلام اول خدمت خوانندگان عرض کنم بنده را نه تعصب طرفداری تیمی کورم کرده نه منفعتی داشته باشم:
بنده هیچوقت فکر نمیکردم یک شخص اروپایی در حال حاضر در مسیر حق و راستی گام بردارد شگفت زده میشوم که چه عاملی باعث شده تا این حد در نوع خودش رشد یافته باشد. یک تنه میایستد مقابل ناحق حتی اگر تمام ایران بر علیهش باشد. اینجا سخن از تعصب کورانه نیست بنده با خیلی موارد فوتبال مخالف هستم از مقدار هزینه ای که به مربی خارجی میدهند و جوانان بیکار.
برانکو تنها نیست
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۸
خفه شو دلال موزامبیکی
اسمان
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۹
اقای کیروش مانمیدونیم این همه حاشیه چیه میخوای اخراج بشی نمیدونم هواداران پرسپولیس نه شماونه به هیچکس توهین نمیکنن .وبرانکوهم دلیلی نداره از شماعذرخواهی کند.
کی روش آریایی سرور لنگیایی
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۱۸
دشمن دشمن من دوست من امیدوارم این دعواها بین کی روش برانکو و قلعه نویی حالا حالاها ادامه داشته باشد هر سه تیم تضعیف بشوند به نفع استقلال است و سودش را استقلال می برد
فرشاد4واقعی
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۴۱
بشین تابرانکوغذرخواهی کنه روانی پروفسورتوقلب ماجاداره کیروش روانی توبه برانکونمیخوری4444
شاهین
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۶
کیروش به غلط کردن افتاده.... چند وقت دیگه به گریه کردن هم می افته
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۳
چقدر عقده ایه این کیروش سگ برو بشین تا برانکو ازت عذرخواهی کنه!
مشروح
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۲۲
دقت کردی کی روش هر چی بیانیه میده منفورتر میشه!
محسن
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۳۲
خوشم میاد برانکو دیگه جواب این ابلهو نمیده و اونم داره آتیش میگیره هی بیانیه پشت بیانیه
کم کم داره التماس میکنه
تو رو خدا به هوادارات بگو به من توهین نکنن خخخخخخخخخخخخخ
دمت گرم برانکو واقعا جنتلمنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر