فهرست
دیسلایک: حنیف و مصدومیت از ناحیه وجدان!
دیسلایک: حنیف و مصدومیت از ناحیه وجدان!

دیسلایک: حنیف و مصدومیت از ناحیه وجدان!

آی اسپورت- نفت آبادان تمرین‌های لیگ برتری را آغاز کرده اما حنیف با تیم تمرین نمی‌کند. نفت آبادان به اولین اردوی تابستانی رفته اما حنیف با تیم به اردو نمی‌رود. ظاهرا این بازیکن خودش را بازیکنِ نفت آبادان نمی‌داند و قصد ندارد به تیمی که با آن قرارداد امضا کرده ملحق شود. گفته می‌شود او تصمیم گرفته به باشگاه ثروتمند مازندرانی بپیوندد و لباس تیم علیرضا مرزبان را بر تن کند. رفتار عجیبی که برای آبادانی‌ها باورکردنی نیست. باشگاهی که فقط چند روز بعد از تولدِ لیستِ مازاد منصوریان، به سرعت با عمران‌زاده قرارداد بست و از اعتبار این مدافع در فوتبال ایران دفاع کرد.
حنیف فاصله بسیار زیادی با روزهای اوج دارد. او نه بهترین مدافع لیگ است، نه یک خرید بزرگ و نه حتی بازیکنی بدون جانشین. نفت در روزهای باقی‌مانده تا شروع فصل می‌تواند بازیکن بهتری را با هزینه قرارداد او به خدمت بگیرد اما مسئله اصلی، کیفیت فنی این مدافع نیست. مسئله اصلی،  پایبندی او به قول و قرارهایش و تعهد او به عکس گرفتن با لباس یک باشگاه است. عمران زاده با نفت به توافق رسید، با این باشگاه قرارداد امضا کرد و درست وقتی نادر دست‌نشان منتظر حضورش بازیکن در فصل بدنسازی بود، تصمیم گرفت بنای ناسازگاری با باشگاه جدید را بگذارد و از مقصدهای دیگری برای فوتبال‌اش حرف بزند. اواخر فصل گذشته، بی‌انگیزی حنیف عمران زاده بهانه‌ای بود تا سرمربی استقلال او را از جمع شاگردانش خارج کند و مدیرعامل باشگاه از مصدومیت طولانی مدت او خبر بدهد. این اتفاق می‌توانست نقطه دگرگون‌کننده‌ای برای کارنامه فوتبالی حنیف باشد اما محرومیت مگویان موجب شد استقلالی‌ها دوباره او را به تیم‌شان برگردانند. مصدومیت ساختگی عمران زاده خیلی زود خوب شد تا چند هفته بعد، آسیب‌دیدگی او این بار با پشت کردن به نفت آبادان در ناحیه وجدان اتفاق بیافتد. او حنیف عمران زاده است. بچه غول سابق استقلال. بازیکنی که در زمین دور می‌خورد، روی برگه قرارداد دور می‌زند. 


کدخر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-24 15:25:38
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۳۵
بی وجدان بیا آبادان تا مردونگی و خنجر از پشت زدن رو بهت نشون بدیم کیسه کش بدبخت که با اردنگی از تیم کیسه بیرونت کردن امیدوارم بری تسم دهاتت بازی کنی تا سال دیگه اونا هم با اردنگی بیرونت کنن
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۵۲
وجدان و مردونگی هم بدچیزی نیستا خوبه اینا بیست برابر بقیه مردم در آمد دارن وگرنه واسه پول چه کارها که نمی دن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر