فهرست
مرور آمار مدافع جدید پرسپولیس: خیلی آرام، خیلی آهسته
مرور آمار مدافع جدید پرسپولیس: خیلی آرام، خیلی آهسته

مرور آمار مدافع جدید پرسپولیس: خیلی آرام، خیلی آهسته

آی اسپورت - 4 سهمیه لیگ برتری پرسپولیس در نقل و انتقالات صرف خرید ستاره‌هایی مثل بیرانوند، سیدجلال، انصاری و امیری شد. پرسپولیسی‌ها برای دو سهمیه دیگرشان هم رویای ترابی، مهرداد محمدی، شجاع خلیل‌زاده یا کاوه رضایی را داشتند اما ناگهان محمدامین آرام طبع سر از این باشگاه درآورد. سعید آقایی گزینه اول پرسپولیس برای پست دفاع چپ قراردادش را با تراکتورسازی تمدید کرده و برانکو که برای بردن محمد انصاری به پست مدافع میانی احتیاج زیادی به یک مدافع چپ داشت،‌ سراغ دفاع 31 ساله صبا رفت.

آرام طبع تا 27 سالگی، در لیگ آزادگان بازی می‌کرد و سابقه‌ای در لیگ برتر نداشت. دو فصل اول حضور او در صبا هم با توفیق زیادی همراه نبود اما لیگ چهاردهم و پانزدهم زندگی او را عوض کرد. بازیکنی که تا 29 سالگی نتوانسته بود جایگاه ثابتی در لیگ برتر داشته باشد، حالا باید در پرسپولیس مدعی برانکو به میدان برود.

لیگ چهاردهم، آرام طبع در 26 بازی از 30 بازی صبا به میدان رفت و مهره ثابت تیمش بود. فصل پیش این آمار بهتر شد و به 30 مسابقه از 30 مسابقه، یعنی صددرصد بازی‌های صبا رسید. آرام طبع بیش از نود درصد بازی‌ها بازیکن فیکس صبا بود. با این وجود، آمار آرام طبع در کارهای تهاجمی قابل توجه نیست و او در این دو فصل، سالی یک پاس گل داده است. بازیکنی که اصرار دارد مثل نامش آرام، آهسته و با ثبات جلو برود. مسیری که ادامه آن در پرسپولیس با وجود انصاری و گولچ، کار سختی خواهد بود.کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-24 16:28:47
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۴۸
لنگ چشم بازار کور کرد با این خریدش
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۵
علی کچل هم لیست کپی کرد به جایی نخواهد رسید بیچاره
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۳۵
دیگ بازیکن چپ پا بدجوری به کف رسیده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر