فهرست
پیشنهاد آخر پرسپولیس به طارمی: سقف قرارداد + تضمین
پیشنهاد آخر پرسپولیس به طارمی: سقف قرارداد + تضمین

پیشنهاد آخر پرسپولیس به طارمی: سقف قرارداد + تضمین

آی اسپورت - مذاکرات طارمی و پرسپولیس برای ادامه همکاری در فصل آینده، تا این هفته شکل جدی پیدا نکرده بود. تا همین چند روز قبل، رفتن طارمی از لیگ برتر قطعی به نظر می‌رسید اما ناگهان انتقال او به اسپانیا و یونان کنسل شد تا هدایتی در مراسم افطاری، به او پیشنهاد بازگشت به پرسپولیس را مطرح کند. پیشنهاد هدایتی توسط پروین و بعضی از بزرگترهای پرسپولیس تکرار شد و حالا، باشگاه به صورت مستقیم با مدیربرنامه‌های طارمی صحبت کرده است.

پرسپولیسی‌ها به طارمی اعلام کرده‌اند سقف قرارداد این فصل تیم که وحید امیری بسته را به او می‌هند. قرارداد امیری در رسانه‌های مختلف، بین یک میلیارد و 200 تا یک میلیارد و 700 میلیون تومان گمانه‌زنی شده است. البته در این قرارداد، پاداش‌های قابل توجهی برای آقای گلی طارمی یا قهرمانی سرخپوشان در نظر گرفته شده که می‌تواند دریافتی او را با افزایش زیادی روبرو کند.

مدیران باشگاه درخواست پیش پرداخت پنجاه درصدی طارمی را هم رد کرده‌اند اما در عوض، حسین هدایتی حاضر شده به طارمی برای دریافت تمام و کمال دستمزدش تضمین دهد و مبلغ قرارداد او را تامین کند. فصل پیش طارمی رهبر اعتصاب مالی بازیکنان بود و همین موضوع، حاشیه‌های زیادی برایش درست کرد. طارمی نمی‌خواهد امسال هم بخاطر دریافت نکردن مطالبات مجبور به اعتصاب و تکرار ماجراهای فصل قبل شود.

پیشنهاد پرسپولیس یعنی سقف قرارداد، بعلاوه پاداش و تضمین پرداخت توسط هدایتی، به طارمی داده شده و در صورت توافق اولیه، طارمی فردا یا پس فردا رسما با مسئولان باشگاه پای میز مذاکره می‌نشیند. در دفتر باشگاه، که طارمی اوایل فصل نقل و انتقالات فکرش را هم نمی‌کرد دوباره به آنجا برگردد.کد خبر: 9406
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-24 18:05:02
نظر دهید

۷ نظر
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۸
تو همین چن روزه، طارمی، رضاییان، بنگر و عالیشاه به عنوان رهبران اعتصاب مالی فصل گذشته از طرف این تارنما اعلام شدند... دقیقن چ خبره؟
امید و بهزاد از بخش موت مت ویکلی ویکان
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۱۰
اقای هدایتی جون مادرت پول نده به این طارمی تا بره
گناه ما چیه که اینوقاتل رو راضی میکنی بازم تو دربی بیچارمون کنه
امید و بهزاد از بخش موت مت ویکلی ویکان
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۱
بسیار عالى، بهترین اتفاقه براى پرسپولیس خواهد بود صمن اینکه اقا مهدى طارمى هم با دیده شدن قابلیت هاش تو لیگ قهرمانان اسیا انشاءالله فصل بعد با شرایط بسیار بهترى ترانسفر خواهد شد. ضمناً جاداره از جناب اقاى هدایتى هم قویاً تشکّر و قدردانى بشه
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۱۶
تحلیل جالبی رو خوندم امروز. اینکه طارمی از الان با انواع زخم زبانها مواجه است. اگر بره اروپا، حتی مثل جهانبخش از یه تیم نه چندان مطرح شروع کنه، همه می گن تو این شرایط که مهاجم ایده آلی جذب پرسپولیس نشد، طارمی باید معرفت به خرج می داد و می موند. و الان که تصمیم به موندن داره، یه عده هم هستن که نیش و کنایه بزنن که بعله، پیشنهاد نداشت و نرفت! شایدم این جماعت دوم همان واهمه ی هواداران تیم چهارم پایتخت رو دارن و با این ترفندهای نخ نما سعی در فراری دادن آقای گل فصل پیش دارن! بهرحال دربی قبلی نشون داد نگرانیشون غیرمنطقی نیست!
من یه استقلالی ۴تایی هستم
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
خدایا خودت بهمون رحم کن. طارمیناتور اومد تا دوباره ۴تایی کنمون. بریم تجمع
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۳۳
اگر ناز کرد بی خیالش بشید با این پول میشه فورواردهای تاپ از اروپای شرقی خرید
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۲۶
هرچی بدن حقشه میتونه بره قطر چند برابرشو بگیره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر