فهرست
نکته مشترک مهاجمان استقلال/ گلزنی به پرسپولیس
نکته مشترک مهاجمان استقلال/ گلزنی به پرسپولیس

نکته مشترک مهاجمان استقلال/ گلزنی به پرسپولیس

آی اسپورت- علیرضا منصوریان برای خط حمله اش در لیگ شانزدهم روی نام آرش برهانی و پرو پییچ خط قرمز کشید. این دو مهاجم مسن و 33 ساله رفتند تا جا برای علی قربانی (25 ساله)، کاوه رضایی (24 ساله) و آرش افشین (25 ساله) باز شود. این 3 نفر در کنار سجاد شهباززاده مهاجمان استقلال در این فصل هستند. مهاجمانی که در یک نکته ویژه مشترک هستند؛ گلزنی به پرسپولیس. هر 3 مهاجم تازه وارد هم با گلزنی های شان به پرسپولیس باعث برد تیم شان شده اند.
سجاد شهباززاده
با پیراهن استقلال در دربی رفت لیگ چهاردهم دروازه پرسپولیس را باز کرد. ارسال خسرو حیدری از راست را او در میان بازیکنان پرسپولیس با یک بغل پا وارد دروازه نیلسون برزیلی کرد.
علی قربانی
در لیگ سیزدهم دروازه پرسپولیس را با پیراهن نفت باز کرد. قربانی این گل را دقیقه 3+90 وارد دروازه پرسپولیس کرد و بازی با همین گل به سود نفتی ها تمام شد.
کاوه رضایی
در بازی رفت فصل قبل بود که گل اول ذوب آهن را وارد دروازه پرسپولیس کرد. او روی ارسال مهدی رجب زاده از اشتباه سوشا مکانی در خروج از دروازه استفاده و توپ را به تور رساند.
آرش افشین
یک گل دقیقه آخر دیگر. پرسپولیس در لیگ سیزدهم در اهواز با یک گل از فولاد جلو افتاد اما شریفات بازی را مساوی کرد و دقیقه 90 آرش افشین گل دوم فولاد را زد.
     
آی اسپورت
2016-06-24 18:34:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر