فهرست
گزارش اختصاصی آی اسپورت/ لیست خروج دوم استقلال
گزارش اختصاصی آی اسپورت/ لیست خروج دوم استقلال

گزارش اختصاصی آی اسپورت/ لیست خروج دوم استقلال

آی اسپورت- استقلال هنوز به دنبال گرفتن بازیکن است. این درست که قصه حضور قاسم حدادی فر در این تیم به طور کامل منتفی شده است ولی منصوریان کماکان به دنبال جذب احسان حاج صفی است و به مدیربرنامه های منتظری و جباری هم گفته اگر الاهلی این دو نفر را نخواست، فوری آنها را برای بستن قرارداد به تهران بیاورد.
مشکل استقلال اما در حال حاضر پر بودن لیست بازیکنان بزرگسالش است. طبق قانون هر تیم می تواند 18 بازیکن بالای 23 سال را وارد لیستش کند. استقلال در حال حاضر 20 بازیکن در لیستش دارد؛ مهدی رحمتی، حسین حسینی، وریا غفوری، خسرو حیدری، هرایر مگویان (در صورت تمدید)، امین حاج محمدی، میثم مجیدی، امید ابراهیمی (در صورت تمدید)، یعقوب کریمی، فرشید باقری، روزبه چشمی، محسن کریمی، بهنام برزای، علیرضا رمضانی، جابر انصاری، بختیار رحمانی، علی قربانی، کاوه رضایی، آرش افشین و سجاد شهباززاده.
از این جمع 2 بازیکن باید خط بخورند که اولی، روزبه چشمی است و دومی هم علیرضا رمضانی. با حذف این دو نفر، لیست استقلال دارای 18 بازیکن بزرگسال خواهد بود و نیازی به دخل و تصرف در آن وجود ندارد اما اضافه شدن هر بازیکنی به این فهرست، منجر به خط خوردن یک بازیکن دیگر است. به همین دلیل منصوریان و کادر فنی آبی ها لیست خروج دوم شان را بعد از 8 بازیکن قبلی آماده کرده اند. هرکدام از بین احسان حاج صفی، پژمان منتظری و مجتبی جباری که استقلالی شوند، یک بازیکن از لیست 18 نفره فعلی استقلال باید خط بخورد.
میثم مجیدی
اصلی ترین گزینه خط خوردن از استقلال است اگر احسان حاج صفی به این تیم بیاید. استقلال با زکی پور، یعقوب کریمی و حتی امید نورافکن نیاز به مدافع چپ دیگری ندارد. حضور حاج صفی که خودش توانایی بازی در این پست را دارد با حذف نام مجیدی همراه خواهد شد.
امین حاج محمدی
اگر پژمان منتظری برای فسخ قرارداد با الاهلی به توافق برسد و استقلالی شود، منصوریان روی نام یکی از مدافعانش خط قرمز می کشد که امین حاج محمدی است. او در قیاس با مگویان و کنعانی زادگان بهترین گزینه برای باز شدن جای منتظری خواهد بود. البته اگر مگویان با استقلال به توافق رسیده و در این تیم ماندنی شود.
یعقوب کریمی یا بهنام برزای
اگر مجتبی جباری درنهایت استقلالی شود، یکی از بین این دو نفر به تیمی دیگر قرض داده می شود. در این بین احتمال کریمی بیشتر است چون با حضور جباری، رحمانی به سمت چپ خط سوم می رود و منصوریان روی برزای به عنوان اصلی ترین آلترناتیو خسرو حیدری نظر ویژه ای دارد. این درحالیست که ابراهیمی در استقلال بماند.
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-24 18:58:29
نظر دهید

۲ نظر
علی پرسپولیسی
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۰۳
پرسپولیس نصف تیم دوم پایتخت هزینه کرده که همشو هدایتی داده. وزارت با اجازه کی این همه داره پول به ۶تایی ها میده؟؟ در حدی که ۱.۵ میلیارد به کنعانی دیپورتی میده . هنوزم سیرمونی ندارن.
مهدی
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
دوست خبرنگار عزیز
محسن کریمی زیر 23 سال هستش ،لطفا درست اطلاع رسانی کنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر