فهرست
منصوریان، مرفاوی نمی شود؟/ باتلاق مهاجمان
منصوریان، مرفاوی نمی شود؟/ باتلاق مهاجمان

منصوریان، مرفاوی نمی شود؟/ باتلاق مهاجمان

آی اسپورت- تعداد زیاد مهاجمان استقلال در لیگ شانزدهم می تواند برای علیرضا منصوریان گران شود. او با 4 مهاجمی روبروست که هیچکدام شان علاقه ای به نیمکت نشینی ندارند و همین موضوع اگر توسط سرمربی جوان و بی تجربه استقلال مدیریت نشود ممکن است کار دست استقلال بدهد.
نظیر این اتفاق در لیگ نهم برای استقلال و صمد مرفاوی رخ داد. در تیم او از فصل قبل سیاوش اکبرپور، آرش برهانی و فرهاد مجیدی باقی مانده بودند. رضا عنایتی هم بعد از حضور در امارات به این تیم برگشت و مهدی سیدصالحی هم خریداری شد. مرفاوی اما نتوانست مهاجمانش را مدیریت کند.
او مجبور شد اکبرپور را بعد از چند هفته دوری از تیم به دلیل تنبیه انضباطی به سمت چپ خط هافبک ببرد، به جدایی عجیب و غریب عنایتی بعد از دندان پوسیده خوانده شدنش توسط واعظ و «بچه»هایش رضایت داد و از زوج مجیدی و سیدصالحی در خط حمله استفاده کرد و برهانی را روی نیمکت نشاند. این ترفند به قدری مثبت! بود که آن فصل برهانی بهترین گلزن استقلال شد.
منصوریان در این فصل روی زوج کاوه رضایی و سجاد شهباززاده حساب کرده است و آرش افشین و علی قربانی بسته به نوع بازی حریف به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین می شوند. در کل نباید منتظر حضور یکی از این مهاجمان به طور کامل و 90 دقیقه ای در زمین بازی بود.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-24 19:07:31
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۵۲
بعد لیست خرید می خواد از سیستم برانکوهم کپی کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر