فهرست

رقابت پیکان و تراکتورسازی برای جذب کاپیتان‌ها!

آی اسپورت- در میان 16 تیم  حاضر،دو تیم رکورد جالبی از خود برجای گذاشته‌اند. رکورد جذب کاپیتان‌ها.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با در اختیار داشتن 5 بازیکن که در تیم های دیگر و در همین تیم بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته اند با پیکانی رقابت می کند که آنها نیز 5 یارشان در تیم های مختلف کاپیتان های اول بوده اند.
در تراکتورسازی تبریز محمد ابراهیمی و مهدی کیانی کاپیتان های همین تیم بوده اند و ضمنا محسن بنگر با سابقه کاپیتانی پرسپولیس به جمع آنها اضافه شده است. محمد ایرانپوریان نیز کاپیتان دوم تراکتورسازی محسوب می شود. ضمنا محمد نوری خرید جدید این تیم نیز سال ها کاپیتان تیم پرسپولیس بوده است.
در پیکان هم داستان همین‌گونه است. محمدصادق بارانی کاپیتان اول محسوب می شود. در کنار او آرش برهانی به عنوان کاپیتان سابق استقلال تهران جذب شده است و ضمنا امیرحسین صادقی نیز بازوبند کاپیتانی استقلال را به دفعات بر بازو بسته و حالا پیکان سوار است. بهادر عبدی دیگر بازیکن جدید پیکان است که از راه آهن با عنوان کاپیتان به پیکان آمد. به این جمع باید آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی را نیز اضافه کرد که قرار است فردا رسما به عضویت پیکان درآید.باید منتظر ماند و دید این دو تیم در پایان فصل و با بهره بردن از تجربه این همه کاپیتان چه جایگاهی در جدول رده بندی پیدا خواهند کرد.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-06-24 19:24:48
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر