فهرست
ترکیب تراکتورسازی در لیگ شانزدهم/ رویایی و مسن
ترکیب تراکتورسازی در لیگ شانزدهم/ رویایی و مسن

ترکیب تراکتورسازی در لیگ شانزدهم/ رویایی و مسن

آی اسپورت- بازیکن قاپیدن استقلال و پرسپولیس از همدیگر باعث شده تا همه نگاه ها در فصل نقل و انتقالات به این دو تیم باشد. سپاهان هم که دیگر محمدرضا ساکتی ندارد که نصف شب بازیکن بخرد.
تیمی که در این میان اما چراغ خاموش حرکت کرده، تراکتورسازی است. قلعه نویی در ازای رفتن سربازانی مثل بختیار رحمانی، شجاع خلیل زاده، علی حمودی و شاهین ثاقبی و جدا شدن امثال آگوستو سزار و آلوز نانگ تیم خوبی بسته که می شود با 2 کلمه توصیفش کرد؛ رویایی و مسن.
آنها در خط حمله می توانند از ادینیو استفاده کنند که در تراکتورسازی و کلا فوتبال ایران همیشه مهاجمی گلزن بوده. فرزاد حاتمی هم هست که در نیم فصل دوم فصل قبل خوب گل زد و اصولا در تیمهای قلعه نویی فقط بلد است دروازه ها را باز کند. بجز این دو نفر و اگر فرصتی برای عمودی ایستادن پیش بیاید، مهدی شریفی هم هست.
در خط سوم قلعه نویی می تواند بهترین زنجیره هجومی لیگ برتر را داشته باشد. استفاده از سروش رفیعی در سمت راست، محمد نوری در مرکز و به عنوان حامی اصلی مهاجم و بازی دادن به جاسم کرار در سمت چپ می تواند هر فاز دفاعی را از بین ببرد. به این جمع البته باید محمد ابراهیمی را هم اضافه کرد که سمبل تراکتورسازی محسوب می شود.
با چنین تیم هجومی نیاز به یک کمربند دفاعی مستحکم در دو چهارم میانی زمین هم هست و قلعه نویی برای این موضوع روی زوج مهدی کیانی و سینا عشوری حساب باز کرده است.
در خط دفاع هم تراکتورسازی دو مدافع کناری رونده و ایده آل دارد به نام محمد ایران پوریان و سعید آقایی. شاید تنها ضعف این تیم فعلا روی کاغذ، زوج مرکز خط دفاعش باشد که احتمالا با دو نفر از بین محسن بنگر و خالد شفیعی و هادی محمدی تشکیل می شود.
درون دروازه هم محمدرضا اخباری قرار می گیرد که اغراق نیست بگوییم یکی از 3 دروازه بان برتر حال حاضر فوتبال ایران به حساب می آید.
ایراد این ترکیب اما سن بالای بازیکنانش است. ایران پوریان 30 سال، بنگر 36 سال، نوری 33 سال، حاتمی 30 سال، محمد ابراهیمی 31 سال و ادینیو 34 سال دارند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-24 19:57:48
نظر دهید
۱ نظر
-
جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۳۹
اولاایرانپوریال 30 ساله نیست . دوما شما که ترکیب ندادین فقط لیست بازیکنا رو نوشتین .احتمالا محمدی به جای بنگر و کراربه جای نوری تو ترکیب اصلی باشن تا میانگین سنی هم خیلی بالا نباشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر