فهرست
خواب تامل‌برانگیز ریش‌سفیدها؛ توهین به مسی نه، ولی کی‌روش آری؟
خواب تامل‌برانگیز ریش‌سفیدها؛ توهین به مسی نه، ولی کی‌روش آری؟

خواب تامل‌برانگیز ریش‌سفیدها؛ توهین به مسی نه، ولی کی‌روش آری؟

آی اسپورت- یکی از نکات عجیب این روزهای فوتبال، جنگ رسانه‌ای کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ است. درحالی که سرمربی باهوش پرسپولیس همچنان سعی می‌کند از پاسخ‌گویی به کی‌روش دوری کند، اما سرمربی پرتغالی تیم ملی همچنان از موضع خود دست بردار نیست و خواهان عذرخواهی است. نکته‌ی عجیب ماجرا اینجاست که کی‌روش کمتر برای مصاحبه با رسانه‌ها علاقه به خرج می‌دهد و ترجیح می‌دهد تمام صحبت‌های خود را از فیس‌بوک خود مطرح کند؛ صحبت‌هایی که حالا با توجه به افزایش عجیب آن نشان می‌دهد کی‌روش به همین راحتی بیخیال ماجرا نیست. نکته تاسف‌بار در این میان، حمله‌ی پردامنه هواداران پرسپولیس به کی‌روش است.

تعداد زیادی از هواداران مجازی پرسپولیس که پشت سرمربی محبوب خود درآمده‌اند، کی‌روش و همسرش را از فحاشی‌های فارسی و انگلیسی در امان نگذاشته‌اند و بی‌وقفه در حال خدشه‌دار کردن حرمت سرمربی تیم ملی هستند. این اتفاق باعث شده تا کی‌روش حسابی شاکی شود و در آخرین بیانه خود این فحاشی‌ها را موضوع صحبت‌های خود قرار دهد. با این که این ماجرا همچنان ادامه دارد، می‌بینیم که هنوز بزرگان فوتبال و هنر و یا سایر مسئولان رده بالای کشور تصمیم ندارند به این موضوع مهم واکنشی نشان دهند. پیشتر بعد از فحاشی‌ها به چهره‌های بزرگ ورزشی مثل لیونل مسی و ایوان زایتسف، شاهد این بودیم که ورشی‌ها و بزرگ‌های هنر و حتی مسئولان مختلف کشور اعتراض‌های خود را در محافل واقعی و مجازی اعلام کرده بودند. ای کاش که حالا کی‌روش دست بردار برانکو نیست، ریش‌سفیدها بهتر وارد گود شوند و به غائله پایان دهند تا بیشتر از این اوضاع رقت‌انگیز کاربران در صفحه مجازی سرمربی تیم ملی ادامه پیدا نکند.

کد خبر: 9401
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-06-25 02:03:46
نظر دهید

۱۰ نظر
Milad
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۰۶
کی روش باید دهنشو ببنده
بهروز
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۴۷
احترام امامزاده با متولیشه
وقتی خود آشغالش رعایت نمی کنه چه میشه کرد؟
پرززز
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۱۰
هر انسانی با نوع کلمات و الفاظ مورد استفاده معرف شخصیت و اندیشه هاش هست نمیگم خانواده چون ممکنه واقعا از الفاظ فرزندانشان مطلع نباشند (ک جا بحث داره )تفاوتی هم نداره آبی .قرمز نارنجی .سیاسی هنری فرهنگی .هر صنف و رنگ و عقیده
فرشاد4واقعی
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۴۷
خداییش به دورازتعصب برانکوالان که دیکه کاری باکی روش نداره چراکی روش بیخیال نمیشه؟یعنی این حرکات کیروش اینونشون نمیده که اقای کیروش یکم ازلحاظ روانی مشکل داره یااین که واقعادنبال ضربه زدن به پرسپولیسه؟الان اقای تاح بااون کفاشیان چه فرقی داره که کیروشونمیتونه کنترل کنه.ولی باهمه این تفاسیرنبایدمردم به کیروش فحش بدن بایدمودبانه ازش بخوان که بیخیال این بحثابشه.یاعلی مدد4444
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۷:۳۵
فحاشی کار درستی نیست ولی ار قدیم گفتند موشک جواب موشک. وقتی این مردک موزامبیکی فحاشی میکنه، جوابش هم فحاشیه. البته عده کمی هستند که فخاشی می کنند.
محسن
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۸:۳۷
خودت نوشتی کیروش دست بردار نیست
من توهینو قبول ندارم ولی باعث و بانیش خود کیروشه
هرچی بیشتر ادامه بده به ضرر خودشه
وقتی برانکو شخصیتشو نشون میده و چیزی نمیگه این آقا هم نباید هر روز یه بیانیه چرت بنویسه
حالا که این کارو میکنه عواقبشم باید قبول کنه
One
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۰۲
خب چرا شمائی که طرفدار کیروش هستین به این مربی یادآور نمیشوید بیش از حد پایش از گلیمش درازتر شده ؟؟؟
چرا به او نمیگوئید " ادب مرد به ز دولت اوست " ؟؟؟
چرا کیروش دست بردار نیست ؟؟؟؟
حمایتهای چشم بسته گروهی همانند شما نتیجه را به اینجا رسانده که کسی دلش نمیخواهد دیگر توجهی به رفتارهای کیروش داشته باشد .
جالب است که کیروش با هیچ تیم درجه 2 یا 3 که هیچ با تیم درجه 1 هم به هیچ مقام قابل ملاحظه ای به عنوان سرمربی نرسیده است (تیم جوانان یا امید حساب نمیشود ) . بزرگترین شاهکارش بردن تیم های بزرگسالان به جام جهانی است .
در حالیکه کیروش حداقل با ایران برنده بازیهای آسیائی شده و در باشگاهها بعنوان سرمربی نتایج قابل توجهی دارد . بصورت منطقی در این دعوا حق با برانکو است و کیروش باید پوزش بخواهد برای بی ادبیش .
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۰۲
بی فرهنگی عیان شده لنگی ها :)))
علی پرسپولیسی
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۵۲
مخالف فحاشی به هرکسی هستم ولی وقتی شما هرروز بیانیه های سراسر توهین میدی بایدم انتظار چنین عکس العمل هایی رو داشته باشی. عاقبت موش دواندن و پر کردن بازیکن ها همینه استاد کیروش. برانکو تنها نیست
بهرام
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
فرهنگ 2500 ساله خخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر