فهرست

ناراحتی طارمی از پرسپولیس: هنوز به من زنگ نزده اند

آی اسپورت - مهدی طارمی هنوز بازیکن پرسپولیس نشده است. با اینکه گفته می شود مشکل اصلی او با قرمزها نحوه پرداخت قرارداد میلیاردی اش برای فصل جدید است اما انگار آقای گل لیگ به جز پول دغدغه های دیگری هم دارد. جام نیوز به دیدار طارمی با علی پروین و حسین هدایتی اشاره کرده و جزئیات جدیدی از این ماجرا منتشر کرده است.
به نوشته این سایت، طارمی از این که باشگاه پرسپولیس تا به حال با او تماس نگرفته ناراحت بود. او اعتقاد داشت با توجه به زحماتی که فصل گذشته برای این تیم کشیده حداقل برانکو ایوانکوویچ یا یکی از مسئولان باشگاه با او تماس می‌گرفتند و در مورد تصمیمش برای فصل آینده و این که می‌خواهد بماند یا نه از او سوال می‌کردند. اما این اتفاق نیفتاده و همین مساله باعث ناراحتی طارمی شده است.

 در این میان و در بین حواشی و اتفاقات زیادی که رخ داد دیداری نیز بین طارمی و حسین هدایتی انجام شد، به طوری که هدایتی برای قطعی کردن حضور طارمی در پرسپولیس چک پیش‌قرارداد و رمزدار این بازیکن را هم آماده کرده بود تا با تحویل آن، داستان طارمی و پرسپولیس را تمام کند.طارمی اما این چک را قبول نکرد و گفت: «من به نقد شدن این چک شکی ندارم اما من باید این پول را بگیرم و برای کدام تیم بازی کنم؟ وقتی کسی از پرسپولیس با من تماس نگرفته من چرا باید این چک را قبول کنم؟»

 او در ادامه خطاب به هدایتی گفت: «شما به من اجازه بدهید از باشگاه با من تماس بگیرند و به توافق برسیم. هر وقت حضورم قطعی شد چک را از شما خواهم گرفت.»کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-25 07:34:57
نظر دهید

۱ نظر
امیر
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۰۱
شنود کار میزارین اینقدر دقیق حرفای مردم و میشنوید؟؟؟؟؟؟/
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر