فهرست
بایرن مونیخ 0-3 بوروسیا دورتموند؛ انتقام ایدونا پارک گرفته شد؛ دومین شکست متوالی بایرن
بایرن مونیخ 0-3 بوروسیا دورتموند؛ انتقام ایدونا پارک گرفته شد؛ دومین شکست متوالی بایرن

بایرن مونیخ 0-3 بوروسیا دورتموند؛ انتقام ایدونا پارک گرفته شد؛ دومین شکست متوالی بایرن

آی اسپورت- بایرنی ها در هفته ی 30ام بوندس لیگا میزبان بوروسیا دورتموند هستند دیدار بزرگ بوندس لیگا در حالی برگزار می شود که مونیخی ها سه هفته ی پیش قهرمانی خود را مسجل کردند و دورتموند هم برای افزایش اختلاف خود نسبت به شالکه تلاش می کند تا نائب قهرمانی این فصل را هم بدست آورد.


FC Bayern München 3-0 Borussia Dortmund

ترکیب دو تیم: 


FC Bayern Münchenبایرن مونیخ: نویر- رافینیا- آلابا- مارتینس- دانته- لام- شواین اشتایگر- گوتسه - ریبری- روبن- ماندژوکیچ


Borussia Dortmundبوروسیا دورتموند: وایدن فلر- هوملس- سوکراتیس- دورم- گروس کروتز- نوری شاهین- رویس- میکیتاریان- یوناس هوفمان- اوبامیانگ- سباستین کل


شرح بازی:

باواریایی ها در هفته ی 30 ام به مصاف بوروسیا دورتموند رفتند پپ گواردیولا در این بازی بیشتر بازیکنان خود را در اختیار داشت و تقریبا از ترکیب اصلی در این دیدار استفاده کرد. مونیخی ها در نیمه نخست بیشتر به حفظ توپ پرداختند و تاکتیک جدید پپ را که مدافعان کناری کاذب در سیستم جدید به خط هافبک اضافه می شوند را مرور کردند.

بایرن در نیمه نخست چند موقعیت خوب گلزنی داشت اما نتوانست از این شانس ها استفاده کند به نظر تراکم زیاد بازیکنان در مرکز زمین به ضرر بایرن تمام شد تا آن ها روی یک ضد حمله غافلگیر شده و پاس رویس به میکیتاریان برسد و او برخلاف بازی با رئال قدر این توپ را بداند و گل نخست بازی را به ثمر برساند.


نیمه دوم با یک تعویض تعجب آور همراه بود گواردیولا دروازه بان جوان خود را به جای نویر وارد زمین کرد باید دید آیا این تعویض برای استراحت دادن به نویر انجام شد یا مصدومیتی نصیب نویر شده است. به مانند نیمه نخست بایرن مالکیت توپ را دراختیار داشت اما ضد حملات سریع دورتموندی ها پایه های دروازه ی مونیخ را تهدید می کرد.


خط دفاعی بایرن خصوصا دانته بسیار ضعیف ظاهر شدند و براحتی در مقابل بازیکنان سریع دورتموند جا می ماندند در اوایل نیمه دوم دورتموند موفق شد بار دیگر از روی ضد حمله توپ را به اوبامیانگ برساند و پاس عرضی او به رویس نتیجه را 2 بر 0 کرد گل سوم دورتموند هم خیلی سریع به ثمر رسید فرار از تله ی آفساید گیری با پاس بلند نوری شاهین همراه شد تا یوناس هوفمان با دروازه بان جوان بایرن تک به تک شود و شاگردان کلوپ نتیجه ی دیدار رفت را جبران کنند.


گل ها: 


 20" گل برای دورتموند با ضربه ی میکیتاریان

49" گل ذوم دورتموند با ضربه مارکو رویس

56" هوفمان گل سوم دورتموند را به ثمر رساند


کارت: 


yellow_card 11"خاوی مارتینس

yellow_card58" یوناس هوفمان

yellow_card80" تونی کروس 

yellow_card82" هنریک میکیتاریان

red_card90+1 رافینیا


تعویض ها: 


46" لوکاس رادر به جای مانوئل نویر 

60" توماس مولر به جای فرانک ریبری

62" روبرت لواندوفسکی به جای یوناس هوفمان

69" تونی کروس به جای آرین روبن

69"  مانوئل فردریش به جای متس هوملس

76" میلان یوییچ به جای اوبامیانگ     
آی اسپورت
2014-04-12 23:21:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر