فهرست
تکذیب فدراسیون؛ از کریمی شکایت نکرده‌ایم
تکذیب فدراسیون؛ از کریمی شکایت نکرده‌ایم

تکذیب فدراسیون؛ از کریمی شکایت نکرده‌ایم

آی اسپورت – روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد فدراسیون فوتبال تاکنون هیچ شکایتی از آقای علی کریمی نکرده است. در اطلاعیه روابط عمومی فدراسیون فوتبال آمده است: «شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان، پیرو خواست و یا با اطلاع فدراسیون فوتبال نبوده است؛ اما پست‌های آقای کریمی همگی قابل پیگیری است که اگر این روال توهین آمیز تغییر نکند، فدراسیون فوتبال، مطابق قوانین جاری کشور اقدام خواهد کرد. اگر آقای علی کریمی و یا هر یک از اهالی محترم فوتبال، به دنبال رسیدن به پاسخی هستند، باید پرسش خود را محترمانه مطرح کنند و البته فدراسیون فوتبال خود را مکلف می‌داند پرسش‌های محترمانه اهالی فوتبال را در همه زمینه‌ها پاسخ بدهد.» پیش از این علی کریمی در اینستاگرام مدعی شده بود به دلیل انتشار برخی پست‌هایش در اینستاگرام و به درخواست فدراسیون فوتبال، از او شکایت شده است.

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-02-05 18:39:00
نظر دهید

۲ نظر
jabi
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۹
پاسخگویی؟ فدراسیون نشین ها مثل تمام ارکان های دیگه ی این مملکت واسه مردم پشیزی ارزش قائل نیستن که بخوان پاسخگو باشن. تو این 40 سال چند نفر اومدن پاسخ درست و حسابی به مردم دادن که این دزدان فدراسیونی بخوان بدن؟ اگر هم بخوان بگن سراسر دروغ و دروغ و دروغ.
۲
amir
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۸
بی صبرانه منتظر واکنش فدراسیون فوتبال هستیم تا ببینید چی برسرتون می یارم که فراموش نکنید علی کریمی مردمی ترین بازیکن فوتبال که همیشه کنار مردم بوده نه در مقابل مردم
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر