فهرست
روشن به مظلومی: حالا که نیستی استقلال را راحت بگذار
روشن به مظلومی: حالا که نیستی استقلال را راحت بگذار

روشن به مظلومی: حالا که نیستی استقلال را راحت بگذار

آی اسپورت - نام پرویز مظلومی دوباره بر سر زبان‌ها افتاده است. او برای فسخ قراردادش با استقلال تسویه حساب می‌خواهد و باشگاه را تحت فشار گذاشته است. این مساله با واکنش‌های مختلفی مواجه شده است. حسن روشن پیشکسوت استقلال به تندی درباره این مساله حرف زده است:
*زمانی که اسم مظلومی مطرح شد او مثل رستم به اتاق افشارزاده رفت و حتی اجازه نداد مدیران استقلال اسم او را به عنوان گزینه سرمربیگری مطرح کنند. ظاهرا مظلومی منتظر بود که دوان دوان برای گرفتن حکم سرمربیگری به دفتر افشارزاده برود.
 
*من با شهاب جهانیان صحبت کردم و به او گفتم شما اشتباه کردید که با مظلومی قرارداد دو ساله بستید. اما خدا شاهد است که جهانیان چنین حرفی به من زد: «قراردادی که با مظلومی بستیم با شرط و شروط است و مظلومی ما را به خدا قسم داده که با او دو ساله ببندیم و اگر نتوانست استقلال را اول یا دوم کند خودش می‌رود».
 
*چرا گفتم مظلومی در نیم فصل تیمش را کشت چون او وقتی ادعا کرد ۵ ستاره برای نیم فصل دوم می‌خواهد تمام بازیکنان خود را بی انگیزه کرد. تیمی که قهرمان نیم فصل شده بود نیازی به ۵ ستاره نداشت. اما مظلومی همانجا انگیزه را در شاگردانش کشت. به نظرم یکی از موفقیت‌های استقلال اخراج کرار بود اما مظلومی مدام می‌گفت من او را می‌خواهم. یا او حالا که از استقلال رفته می‌گوید نکونام را می‌خواستم یا فلانی را نمی‌خواستم. آقای مظلومی این ها از ضعف مدیریت خودت است. اگر بازیکن در کار تو دخالت می‌کرد چرا همان موقع جلویش را نگرفتی؟ لطفا ضعف خودت را گردن دیگران نینداز. من هم شنیده‌ام که یک بازیکن در کار تیم زیاد از حد دخالت می‌کرد اما این از بی مدیریتی مظلومی بود که چنین اجازه‌ای می‌داد. چرا همان موقع این حرفها را نزدی. من از مظلومی می‌خواهم به جای مطرح کردن این صحبت‌ها اجازه دهد استقلال آرامش داشته باشد و به کارش برسد.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-25 13:09:38
نظر دهید

۲ نظر
شهناز
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۹
تو این کشور هرکی پست میگیره اخلاقش زمین تا آسمون عوض میشه،دشمنای قسم خورده میشن فدایی
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۸
خود جنابعالی استقلال رو راحت بگذارلازم نیست دیگران رو نصیحت کنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر