فهرست
هومن افاضلی و همسرش/ اتهام کی‌روش به برانکو چیست؟
هومن افاضلی و همسرش/ اتهام کی‌روش به برانکو چیست؟

هومن افاضلی و همسرش/ اتهام کی‌روش به برانکو چیست؟

آی اسپورت- کی روش - برانکو. دو گانه لعنتی و مسخره ای است که فوتبال بزرگترین بازنده اش خواهد بود. دوگانه لعنتی ای که هیولاوار می تواند شور و شوق را نه تنها از فوتبال ملی که از فوتبال باشگاهی بگیرد. اینکه هر دو حق دارند، مهم نیست. مهم این است که هر دو قدر جایگاه خود را بدانند و وارد بازی ناجوانمردانه گروکشی تماشاگران نشوند. کی روش می داند تماشاگران پرسپولیس مهار نشدنی هستند و به همین خاطر است که در هر پنج بیانیه اش، نه تنها برانکو که تلویحا تماشاگران پرسپولیس را مخاطب می گیرد و می ترسد حمایت آنها را از دست بدهد. کی روش خوب می داند برانکو، قلعه نویی نیست که حمایت بخشی از تماشاگران استقلال را داشته باشد و بخشی دیگر را نه. برانکو در اوج به سر می برد و محبوب همه تماشاگران سرخ است و حتی حمایت پیشکسوتان گردن کلفت این تیم را هم دارد. کی روش برای خط زدن رحمتی، تاوانی نپرداخت. یک بیانیه بیشتر نداد و آن هم دستور عذرخواهی بود. خواسته اش اجابت نشد، اما اتفاقی هم نیفتاد. تیمش بدون گلرمحبوب آبی ها راهی جام جهانی شد. اما این بار کی روش در هر بیانیه تماشاگران پرسپولیس را شاهد می گیرد و آنها را مخاطب خود می داند که من کی روش با شما مشکلی ندارم و با شما طرف نیستم. من کی روش فقط عذرخواهی برانکو را می خواهم از شما و خودم به خاطر یک اتهام غلط.

اتهام برانکو غلط است؟ هیچ چیز روشنی برای رد و اثبات این ادعا وجود ندارد. نه ملی پوشان استقلال به ایفمارک رفتند و نه پرسپولیسی ها. همه از روابط شکر آب و درگیری های رخ داده در ایفمارک میان هراتیان و کی روش آگاهند. برانکو در حضور هراتیان همسر افاضلی رفیق شفیق خود، تصورات (غلط یا درست) خود از کی‌روش مربوط به بازی برگشت پرسپولیس-نفت را به اتفاقات اخیر گره می زند و کی روش را به گروکشی متهم می کند، او را تعیین کننده قهرمان لیگ بعد معرفی می کند و اردوهای خارج از برنامه فیفا را اشتباه می داند. او می داند ملی پوشان در ایفمارک تست بده نیستند. از بیانیه فرمالیته سازمان لیگ بگذریم که بعد از مرگ سهراب صادر شد و فشار را تلویحن از روی کی روش برداشت.

برانکو بعد از عتاب و خطابش علیه کی روش در ایفمارک کوتاه آمد. قید اردوی اوکراین پرسپولیس را زد و بازیکنان ملی اش را لباس شخصی پوشیده سر تمرین ملاقات کرد و همین و دیگر هیچ. او پذیرفت اردوی تیم ملی در ارمنستان و اتریش در راه است و ... اما همان اتهام کافی بود تا کی روش مسلسل وار بیانیه پشت بیانیه بدهد و برانکو را خوب بنوازد و ناگهان قید هر دو اردوی تیم ملی را بزند. کی روش می توانست بازی تمام شده را با یک بیانیه، تمام شده بپندارد، اردوهایش را برگزار کند و به آماده سازی تیمش برسد، اما پنج بیانیه داد و سوت بازی یک طرفه اش را نواخت.

این بازی لعنتی بی‌شمار بازنده دارد؛ از پرسپولیس گرفته تا تیم ملی و در یک کلام فوتبال. اما برنده اش شاید فقط یک نفر باشد. یک نفری که از جایگاه جدیدش چنان سرمست و ذوق زده شده که طوطی وار حرف می زند و مصاحبه می کند و از همه فوتبال تنها دنبال نتیجه دو بازی است تا زخمهایش را مرحم بگذارد. یک نفری که در دوگانه کی روش-برانکو، با چیپ ترین شکل ممکن دستمال دست گرفته و کفشهای کی روش را واکس می زند و خم و راست می شود.

ای کاش کی روش کوتاه می آمد، اردوهایش را لغو نمی کرد و هر آنچه باید می کرد، می کرد. ای کاش برانکو تماشاگران پرسپولیس را آرام کند و آنها را با کی روش آشتی دهد و این دوگانه لعنتی و مسخره را تمام کند.

سحر طلوعی
  ۲۸  
آی اسپورت
2016-06-25 14:30:52
نظر دهید

۲۸ نظر
علی پرسپولیسی
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۹
بهترین مقاله ای بود که خوندم. کاش همه اینو میفهمیدن. پاراگراف یکی مونده به اخر همه چیز بود. ۱۰۰ بار میخونمش.
علی
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۲
این خانم خیلی خیلی چیپ نوشته! منظورش از اون یکی کیه!!!
جلال
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۴۳
مملکتی که زنش ورزشی نویس بشه وای به حالش!
ع ع ب
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۳
اما برنده اش شاید فقط یک نفر باشد. یک نفری که از جایگاه جدیدش چنان سرمست و ذوق زده شده که طوطی وار حرف می زند و مصاحبه می کند و از همه فوتبال تنها دنبال نتیجه دو بازی است تا زخمهایش را مرحم بگذارد. یک نفری که در دوگانه کی روش-برانکو، با چیپ ترین شکل ممکن دستمال دست گرفته و کفشهای کی روش را واکس می زند و خم و راست می شود.

عالی بود !!!
بهزاد
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۰۴
خیلی شیک و مجلسی اصلا هم معلوم نبود اون یه نفر منصوریانه
هوادار فوتبال
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
ممنون از تحلیل منطقی شما، خیلی خوب موضوع را از همه زوایای آن دیدید و تحلیل نمودید، لطفا بیشتر بنویسید
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
تو چقدر عقده ای هستی؟ مگه علی منصور در مورد این دعوا حرفی زد؟ شما خودتون خودتونو وارد حاشیه می کنید بعد گیر میدید به اینکه این دعوا ها تقصیر فلانیه؟ حقارت از این متن توهم زده می باره
سعید پرسپولیسی
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۸
عالیییی بود. معرکه! عین حقیقت! مرسی خانم طلوعی. مرید و نوچه کیروش جز این، کاری بلد نیست!! ضمن اینکه کیروش نشون داده که به شدت آدم نمک نشناسیه! این همه هوادارن سرخ و برانکو ازش حمایت کردند ولی آخرش جفتک انداخت! حالا ما هم نشونش میدیم! اینجا استقلال دره پیت نیست، پرسپولیس کبیره!!
عدالت
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۵:۴۹
خیلی کیف کردم. خیلی زیبا نمایی از پشت نقاب اقای حراف رو نشون داد. انشااله روز اخراجش توامان شه با حماسه ای دیگر برای پرسپولیس بزرگ
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۴
مرسی عااالی بود مقاله سرکار خانم طلوعی...علی منصور هم بدونه رووی پل پوسیده داره راه میره و قطعا بازنده اصلی او خواهد بوددد
لوله
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۹
موندم منصوریان چیکار کرده که این خانوم نویسنده و این لنگیای ترکیده دارن میسوزن شدید!!!!!
بابا جمع کنین اون داره تیمشو درست میکنه اونوقت شما لنگیا دنبال یه مشت حرف خاله زنکی راه افتادین!
سارا
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۰۳
اونی که باید رو زخمهاش مرحم بذاره شما لنگیایین, زخم حسرت ۹ ساله تون, همون زخمی که علیمنصور رو دلتون گذاشت
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۱
اگ ی مقدار کینه رو کنار میگذاشتین میدین تعداد مصاحبه های منصوری از برانکو کمتر نباشه بیشتر نیست درست یا غلط برانکو و گیرش با هم مشکل پیدا کردن حالا اینکه منصوریان اینجا چ نقشی داره و اینطور کینه ورزانه مورد حمله قرار گرفتهدلیلش رو نمیفهمم رهبری فرد.قلعهنویی .عزیزی.انصاریان و همه میتوان در مورد تیم ملی صحبت کنند ولی منصوریان نه.
بهرام
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۹
یعنی خیلی خوشکل و تمیز همه چیو تحلیل کردی. اون کچل حالا که تو گود نرفته کری میخونه وقتش که بشه زیرش شیش قلو میزاد.
مجتبی فرد
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۱۸
مگه برانکو طرفداران پرسپولیس رو تحریک کرده که آروم‌شون کنه؟
امیررضا
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۱۹
قشنگ معلومه پرسپولیسیه استاد طلوعی وگرنه اگه جنگ با قلعه نویی بود حتما طرف کیروشو میگرفت
6 & 4
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۴
حرف نداشت مقاله تون خانم طلوعی. پاینده باشید...
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۵۸
اصلا هم لعنتی و مسخره نیست این تقابل! خیلی هم جذاب و باحاله! لنگیای بدبخت
امین
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۰
"فقط یک نفر; یک نفری که از جایگاه جدیدش چنان سرمست و ذوق زده شده که طوطی وار حرف می زند و مصاحبه می کند و از همه فوتبال تنها دنبال نتیجه دو بازی است تا زخمهایش را مرحم بگذارد. یک نفری که در دوگانه کی روش-برانکو، با چیپ ترین شکل ممکن دستمال دست گرفته و کفشهای کی روش را واکس می زند و خم و راست می شود." عالی بود خانم طلوعی ، واقعا دست مریزاد
امین
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۰۳
فکر کنم اونیکه به اسم جلال کامنت گذاشته تازه از تو غار دراومده، متحجر بدبخت
علیرضا بابایی
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۵۹
علیرضا منصوریان بازی کثیفی را شروع کرده ضربه بدی به تیم ملی زدوبلین سر در گمی تیم ملی شد 1_ چون استقلال در جام حذفی بازی داشت به خاطر این که پرسپولیس نتواند زودتر تمرینات خود را شروع کند اردوی تیم ملی را طراحی کردند پ بحث استراحت ملی پو شان 2اخلال در جذب بازیکن پر سپرسپولیس بطوری که دقیقا هر با زمینی که مد نظر پر سوپ لیس بود دقیقا خواهان همان با زمین می شدند و بازیکنان را اغفال می کردند وبا این عنوان که با ارتباطی که بین منصوریان و کیروش وجود دارد حضورتان در تیم ملی تضمین میشود که با این ترفند کنعانی زادگان و رضایی را جذب کردند و پا را فراتر از این گذاشتند تا مانع جذب بازیکنانی که امیدیه حضور آنها در استقلا نیست توسط پر سوپ لیس شوند ماجرای کاوه رضایی که علی رغم اینکه با استقلال قرارداد امضا مرده بود با هماهنگی ده روز پرسپولیسرا معطل کرد و همچنین جذب دیگر گزینه های پر یسوپ لیس مثل فرشید باقری آرش افشین و یا حضور در اردوی تیم ملی به خاطر منحرف کردن امیری غافل از اینکه امیری پرسپولیسی است و باطن منصوریان را می شماسد بهر حال به خواست خدا پرسپولیس با بازیکنانی را که نیاز داشت گرفت و با طارمی هم توافق مرد که اگر با کاوه رضایی توافق کرده بود از حضور طارمی محروم می شد عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد. مطمئنم هفته ششم نشده شعار حیا کن رها کن در ورزشگاه دهها برای منصوریان طنین انداز می شود انشاءالله
-
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۸:۳۱
از ترس علیمنصور شلوارتون رو خیس کردین و به خزعبل گویی رو اوردین. علی منصور نه امسال که از اول معتقد بود کیروش مربی با سوادیه و از اول هم گفته بود ازش الگو میگیره. حالا خرفت بازی های برانکو چه ربطی به منصوریان داره معلوم نیست. وقتی یه الاغی مثل تو بشی ورزشی نویس، یه طویله آدم هم میان زیر مطلب شر و ورت به به و چه جه میکنن.
-
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۹
همرزمانتون سحر خانم بعد از حماسه سازی در تمرینات و پیج کاوه و کنعانی و کیروش ب پیج bursaspor هم حمله کردن .با امثال این آدما نه تمام طرفداران پرسپولیس(هتاکین )هیچ فرقی نداره .
-
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۴۹
همرزمانتون سحر خانم بعد از حماسه سازی در تمرینات و پیج کاوه و کنعانی و کیروش ب پیج bursaspor هم حمله کردن .با امثال این آدما نه تمام طرفداران پرسپولیس(هتاکین )هیچ فرقی نداره .
-
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۰:۵۲
خداوند تهمت زنندگان از هرصنف و رنگ وگروه رو ب حق ماه عزیز ب راه راست هدایت کنه و در صورت اصرار رسوا کنه چ آبی و چ قرمز
محمد
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۴۱
واقعا متاسفم که یه سایت خبری اجازه میدیه هر کسی داخلش مطلب بنویسه و توهین کنه فقط همین
خراب مورینیو
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۹
جواب همه این مقاله یه جمله خیلی ساده س ! ... کیروش از هواداران بدون مهار پرسپولیس میترسد یا باید بترسد ؟؟ اوکی هیچ مشکلی نیست !! یاد یه درگیری جالب بین فیروز کریمی و فرهاد مجیدی میفتم اونجایی که فرهاد لباسش رو به نشانه اعتراض به تعویض کوبید زمین ! بازی بعد رفت رو نیمکت ! از فیروز پرسیدن چرا نیمکت رفت فرهاد ؟؟ خیلی ساده گفت : دیدیم ناراحت میشه تعویضش کنیم خوب تصمیم گرفتیم اصلا بازیش ندیم !!! ... اینجا هم همینطور ! پرسپولیس باید دور تعداد زیاد بازیکنان نیمکت نشین تیم ملیش یه خط بکشه ! کیروش هم سرش درد نمیکنه بخواد با بی مهارها کلکل کنه ! بازیکن نیمکت نشین از سایر تیم ها هم میشه برای نیمکت تیم ملی جور کرد .... این دقیقا معنای یکی از معنای اون جمله کیروش بود که " از این به بعد بی تفاوت خواهم بود"
محسن کاشانی
چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۱
واقعاً استقلال و منصوریان اینقد ترس داره واسه شما؟ نترسین فوتباله. یه سرش برده یه سرش باخت. سعی کنید فوتبالی کار کنید و حرف بزنید.
خانم طلوعی عزیز، لطقاً به جای این اتهامات و توهمات صبر کنید و منتظر ظهور کاربلدی برانکو و تیمش باشید. بذارید جوانمردانه بازی کنیم دوست عزیز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر