فهرست
پشت پرده کنسل شدن بازی دوستانه پرسپولیس و گل‌ابریشم
پشت پرده کنسل شدن بازی دوستانه پرسپولیس و گل‌ابریشم

پشت پرده کنسل شدن بازی دوستانه پرسپولیس و گل‌ابریشم

آی اسپورت- پرسپولیس قرار بود در یک بازی تدارکاتی به مصاف گل ابریشم برود. تیمی که پیش ازاین با استقلال هم بازی کرده بود. این بازی اما به دلایل نامعلومی کنسل شد. در خصوص دلایل بر هم خوردن این بازی تدارکاتی و این که چرا تیم گل ابریشم حاضر به بازی کردن با پرسپولیس نشد باید گفت که گل ابریشمی ها که یک تیم وابسته به یک کارخانه صنعتی می باشند، در ساعاتی قبل از آغاز این بازی اعلام کردند که به دلیل بی احترامی مسئولین پرسپولیس، حاضر به انجام این بازی نیستند.
گویا این بازی ابتدا قرار بود در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شود و هیچ صحبتی هم از انجام بازی پشت درهای بسته نبود و توافق گل ابریشم با پرسپولیس نیز در همین چارچوب صورت گرفته بود. اما پرسپولیسی ها بدون این که به گل ابریشمی ها اطلاع دهند، خودشان تصمیم می گیرند که هم محل بازی را عوض کنند و هم این که بازی را پشت در های بسته انجام دهند. این در حالی بود که مسئولین گل ابریشم میهمانان زیادی را برای این بازی دعوت کرده بودند از جمله مدیران کارخانه گل ابریشم و حتی یکسری میهمانان خارجی از سفارتخانه ها. اما تصمیم ناگهانی و خودجوش پرسپولیسی ها به مذاق مسئولین گل ابریشم خوش نمی اید و لذا آنها تصمیم می گیرند که از خیر انجام این بازی بگذرند.
هادی رحمانی سرمربی تیم گل ابریشم در گفت و گو با همکار ما ضمن تائید همه این مطالب گفت: رفتار پرسپولیسی ها به نوعی بی احترامی به ما تلقی می شد و لذا ما از انجام این بازی سر باز زدیم.
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-25 18:18:47
نظر دهید
۲ نظر
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۲۲:۰۹
نه بابا، چه فاجعه ای!
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۰۹:۲۶
گل ابریشم هم لنگ رو محل نزاشته...................خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر