فهرست
راه حل استقلال برای توافق با مظلومی/ مربی باش، نه سرمربی!
راه حل استقلال برای توافق با مظلومی/ مربی باش، نه سرمربی!

راه حل استقلال برای توافق با مظلومی/ مربی باش، نه سرمربی!

آی اسپورت- جلسه اول مظلومی با مدیرعامل استقلال برای فسخ قرارداد سرمربی سابق استقلال اصلا رضایتخبش نبود. افشارزاده از مظلومی خواسته با قبول فسخ قراردادش به استقلال کمک کند تا هرچه سریع تر قرارداد منصوریان را ثبت کنند چون قرارداد فصل قبل با آبی ها، دو ساله است. مظلومی اما در این جلسه دل پری از مسئولان استقلال داشته و به آنها اعلام کرده نه تنها همه پولش برای سال دوم حضور در استقلال را می خواهد که باید مطالبات قبلی اش که از لیگ های دهم و یازدهم هم مانده به او پرداخت شود تا پای برگه فسخ قرارداد را امضا کند.
در این بین اما یکی از مسئولان استقلال به افشارزاده پیشنهاد داده اگر مظلومی به فسخ قرارداد راضی نمی شود، از خود این قرارداد علیه او استفاده کند. در قرارداد مظلومی با استقلال، او به عنوان مربی این تیم معرفی شده و قرارداد بسته است و اصلا اشاره ای به عنوان سرمربی نشده است. این مسئول به افشارزاده گفته استقلال می تواند در صورت عدم رضایت مظلومی برای فسخ قرارداد نام او را به عنوان مربی در کنار سایر اعضای کادر فنی اش نوشته و به او وظیفه ای مثل آنالیز و غیره بدهد. همچنین می تواند از او بخواهد در جلسات تمرینی تیم شرکت کند و اگر او نیامد، طبق عرف جریمه اش نماید.
البته بعید است این اتفاق رخ دهد. مظلومی همیشه استقلال را از خودش بیشتر دوست داشته و با گرفتن مبلغی از قراردادش و حتی نگرفتن هیچ پولی به فسخ قرارداد رضایت می دهد.
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-25 19:32:37
نظر دهید
۲ نظر
مرید نیلوقر کنگرانی
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۰
مگه فامیل ایشون "مظلوم" هست؟ "مظلومی" نیست؟ اگه می شه اینو از نیلو استعلام کنید
-
شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۴۶
البته بعید است این اتفاق رخ دهد. مظلومی همیشه استقلال را از خودش بیشتر دوست داشته و با گرفتن مبلغی از قراردادش و حتی نگرفتن هیچ پولی به فسخ قرارداد رضایت می دهد.هههههه عمرا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر