فهرست
رونمایی مظلومی از خیانت کاران/ منظورش رحمتی است؟
رونمایی مظلومی از خیانت کاران/ منظورش رحمتی است؟

رونمایی مظلومی از خیانت کاران/ منظورش رحمتی است؟

آی اسپورت- رمزگشایی از حرف های پرویز مظلومی کار چندان سختی نیست. سرمربی سابق استقلال در جشنی که لیدرهای این تیم برایش گرفته بودند، کدهایی درباره کسانی داد که به استقلال خیانت کرده، می کنند و خواهند کرد، داد که اگر منظورش بازیکنی باشد قطعا مهدی رحمتی است.
اولین اشاره مظلومی این بود:«متاسفانه به من در استقلال خیانت کردند، همان آقایانی که در بازی معروف ۳ بر ۲ مقابل پرسپولیس به من خیانت کرده بودند، حالا هم در این باشگاه حضور دارند». از آن بازی تنها 3 بازیکن در استقلال فصل قبل حضور داشتند؛ مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده و آرش برهانی. اما قضیه به همینجا ختم نمی شود.
مظلومی با ادامه حرفهایش، دو تا از این بازیکنان را از جمع خارج می کند:«متاسفانه آقایانی که به من خیانت کردند همین الان هم در استقلال هستند و همان ‌طور که به قلعه ‌نویی خیانت کرده بودند، مطمئن باشید به منصوریان هم خیانت کرده و همین بلا را بر سرش می ‌آورند». حنیف عمران زاده و آرش برهانی دیگر در استقلال نیستند و فرصتی برای خیانت کردن به منصوریان ندارند. دایره خیانت کاران مدنظر مظلومی حالا تنها به یک بازیکن محدود شده؛ مهدی رحمتی. آیا او همان بازیکن بزرگی است که بعد از باختن دربی به خانه فرهاد مجیدی رفت و گریه کرد تا او سرمربیگری استقلال را قبول کند؟
مرور مدیران اصلی استقلال از آن شکست تا این دوره، مردان مشابهی را نشان مان نمی دهد. علی فتح الله زاده، علی امیری، علی نظری جویباری و بقیه مدیران استقلال وقتی این تیم دربی معروف را 3 بر 2 باخت یا در دوره دوم حضور مظلومی در این تیم نقشی نداشتند یا دیگر در این تیم نیستند.
 
 
  ۸  
آی اسپورت
2016-06-26 21:47:14
نظر دهید

۸ نظر
گتاب سیتی
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۱۹:۳۴
رحمتی واقعا مغروره
مسعود
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۰۰
استقلالیم ولی لطف کن اقای مظلومی توهم نزن و ضعف فنیتو با این حرفای مال دو قرن پیش پوشش نده.ارنجی چیدی دربی اخرک خود برانکو هم میگفتن بنفع خودت بچین استقلالو یا تعویضات رو اینجور نمیکرد.اون دربی ام از این بدتر. پس لطفا ساکت شو تاریخ گذشته و تمرکز تیمو بهم نزن
محمد
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۱۶
منظورشون محمودرضا بابایی هست.
۱
-
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۵۱
اگر رحمتی نبود این بابا به نیم فصل هم نمی رسید
-
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۰:۳۴
در این که این که حنیف و آرش در فینال حذفی گند زدند و یا رحمتی در پنالتی ها،همه را مایوس کرد شکی نیست.اما یکی از دلایلی که هفته ها صدرنشینی کاذب،جنابعالی را مغرور و متو هم کرده بود وجود مهدی رحمتی درون دروازه بود.
-
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۰۴:۲۱
مظلومی خیلی متناقض حرف می زنه فقط می خواد تقصیر ناکامی هاشو گردن یکی بندازه ولی حرفاش با واقعیت ها نمی خونه بنظر من اصولا نباید حرفاشو جدی گرفت ایشون هم اگر موفقیت استقلال رو میخان بهتره با این حرفا حاشیه سازی نکنن
حمید
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۵
از رحمتی هرکاری بر میاد! این بشر انقدر خودخواه هست حتی موقع قرارداد بستن خودش تعیین میکنه چه کسی دروازبان دوم تیم باشه یا چه کسی مربی دروازبانان تیم باشه! تنها شخصی که توانست و جلوش ایستاد کیروش بود و خوشحالم که هنوز هم داره تاوان خودخواه بودنش رو در نیم ملی ایران میده.
فرشته ف
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۸
آدمهای بزرگ شکست را پذیرفته و مردانه به حریف تبریک میگویند واز طرفدارهای تیم خودی عذرخواهی میکنند ایشان انگار فقط به فکر رکورد شخصی و اعداد تصنعی خودشان بودند نه استقلال بزرگ /فوتبال است واز این نتایج برای تمام تیمها پیش می آید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر