فهرست
مارتینو : تیمم را سرزنش نمی کنم / این باخت یک آبروریزی بود
مارتینو : تیمم را سرزنش نمی کنم / این باخت یک آبروریزی بود

مارتینو : تیمم را سرزنش نمی کنم / این باخت یک آبروریزی بود

آی اسپورت - شکست عجیب بارسا در مقابل خرانادا بار دیگر این تیم را از قهرمانی لالیگا دور کرد. حالا این تیم باید منتظر نتایج رئال و اتلتیکو بماند. تاتا مارتینو در نشست خبری پس از بازی عنوان داشت :


1-0: El Barça tira la Liga en Granada


« امروز لازم بود که به برخی نفرات تیم استراحت بدهم . ضمن اینکه در خط دفاعی مصدومان زیادی داشتیم. همه کار کردیم اما متاسفانه به گل نرسیدیم. برای پیروز شدن در این بازی باید گلزنی می کردیم اما ضربات نهایی را با دقت نزدیم. بعد از دو شکست متوالی بازیکنان در رختکن ناراحتند و احساس می کنند که یک جام مهم دیگر نیز از دست رفته است . نمی توانم بازیکنانم را سرزنش کنم با این وجود این باخت یک آبروریزی بود »


وی ادامه داد : 

« خوب دفاع کردن یعنی اینکه به تیم حریفت موقعیت زیادی ندهی ! به نظر من خرانادا خوب دفاع نمی کرد. این بارسا بود که موقعیت های زیادی را روی بی دقتی از دست داد. نمی خواهم بگویم دلیل باخت ما تعداد زیاد غایبین ما بوده است ، اما مسلما این مساله در باخت ما موثر بود. این بازی در شرایط طبیعی باید با 4 یا 5 گل اختلاف به نفع ما تمام می شد »


وی در پایان خاطر نشان کرد :

« در مورد وضعیت خودم در تیم مطمئن نیستم. احساس خوبی بعد از نتایج اخیر تیم ندارم اما این دلیل بر این نمی شود که از همین الان ناامید باشیم.نباید در مقابل این دو شکست تسلیم شویم و تا آخرین لحظه باید بجنگیم. امروز شایسته باخت نبودیم. ضربات متعددی به سوی دروازه شلیک کردیم اما دقت لازم را نداشتند. در حال حاضر از لالیگا دور شدیم اما تا پایان فصل اتفاقات دیگری هم می تواند رخ دهد. چهارشنبه یک فینال مهم در پیش داریم و باید در آن بازی پیروز شویم  »

     
آی اسپورت
2014-04-13 02:37:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر