فهرست
استقلال منتظر برنده دوئل آل ثانی و شبیب
استقلال منتظر برنده دوئل آل ثانی و شبیب

استقلال منتظر برنده دوئل آل ثانی و شبیب

آی اسپورت- تکلیف پژمان منتظری و مجتبی جباری هنوز مشخص نیست. استقلالی ها هم کماکان منتظر این دو ستاره هستند و اصلا به همین دلیل منصوریان و همکارانش در کادر فنی، لیست خروج دوم تیم شان را نوشته اند.
تکلیف این دو بازیکن را انتخابات ریاست باشگاه الاهلی که قرار است 10 تیر برگزار شود، مشخص می کند. این انتخابات دو کاندیدا دارد؛ بن حمد آل ثانی که رییس کنونی باشگاه هم هست و خالد شبیب که نایب رییس فعلی الاهلی است.
اگر آل ثانی رای بیاورد، یوسف آدم به حضورش روی نیمکت الاهلی ادامه می دهد و این یعنی پایان دوران حضور جباری و منتظری در استقلال. مربی بومی الاهلی که جانشین زلاتکو کرانچار شد، توانست این تیم را از سقوط نجات داده و با نتایج خوبش به رتبه ششم برساند. آدم معتقد است سن جباری و منتظری بالا رفته و آنها زمان زیادی از فصل را مصدوم هستند پس به درد الاهلی نمی خورند.
اگر خالد شبیب رای بیاورد، جباری و منتظری در الاهلی ماندنی هستند. شبیب همان کسی است که بعد از پایان فصل، آدم را اخراج کرد و با بوناچیچ قرارداد بست. اگر او رییس شود، بوناچیچ سرمربی الاهلی می شود و با توجه به اینکه مدیربرنامه های او، جباری و منتظری یک نفر است این دو ایرانی در قطر خواهند ماند.
در حال حاضر لیست استقلال یک جای خالی دارد و به نظر می رسد این جای خالی به پژمان منتظری تعلق می گیرد اگر در الاهلی نماند. جباری فعلا یک پیشنهاد فوق العاده از الجیش دارد و اگر به این تیم برود، نه تنها به استقلال نمی آید که احتمال دارد در پلی آف لیگ قهرمانان برابر استقلال قرار بگیرد.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-26 19:16:22
نظر دهید
۱ نظر
مهدی اس اس
يكشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۱
الان بعنی چی مثلا مدیر برنامه های انها یک نفر میباشد؟ریدی بابا،جمع کن با مطلب نوشتنت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر