فهرست

خبر عجیب رسانه های ترکیه: توافق طارمی با ریزه اسپور

آی اسپورت - هواداران پرسپولیس تا زمانی که مهدی طارمی قرارداد جدیدش با این باشگاه را امضا نکند نمی توانند نسبت به حضور او در تیمشان مطمئن باشند. با اینکه به نظر می رسید آقای گل لیگ با پرسپولیس برای ادامه همکاری به توافق رسیده اما سفر او به ترکیه سئوالات زیادی به وجود آورده.
در شرایطی که وکیل طارمی معتقد است او فقط برای استراحت به ترکیه رفته و خبری از عقد قرارداد با باشگاه ریزه اسپور نیست اما سایت gunebakis ترکیه نظر دیگری دارد. این سایت مدعی شده که ریزه اسپور طی روزهای آینده با چند بازیکن به توافق می رسد که یکی از آنها مهدی طارمی است. به نوشته این سایت، حکمت کارامان سرمربی ریزه اسپور طارمی را برای تقویت خط حمله تیمش در نظر گرفته است و این بازیکن به زودی با این تیم قرارداد می بندد.


کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-27 09:29:21
نظر دهید
۴ نظر
-
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۰:۴۹
من سایت رو بررسی کردم هیچ خبری مبنی بر توافق با هیچ بازیکن ایرانی توی این سایت نیست.
شهروند
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۲۱
لینک خبر رو میدادی دیگه مگه خبر موثق نیست ؟؟
پویا
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۳۱
سلام. دوستان ابتدا تشریف ببرید به سایت نسیم آنلاین و عکس خبر توافق باشگاه ریزه اسپور را با مهدی طارمی و سه بازیکن دیگه رو ببینید. (نکته تمامی سایت های ایران از سایت نسیم آنلاین منبع برداری کردند).
در همون نگاه اول متوجه فتوشاپی بودن این عکس خواهید شد. ی عکس بزرگ از مهدی طارمی در پس زمینه و چند عکس کوچک از بازیکنان دیگر. ضمن این که فونت نام مهدی طارمی با جمله متفاوت است.
بعد تشریف ببرید به سایت . www.gunebakis . com به بخش spor وارد شوید و در قسمت جست و جو نام rizespor رو تایپ کنید تمامی خبرهای مربوط به ریزه اسپور لیست خواهد شد. من که چیزی از مهدی طارمی و رضاییان ندیدیم.
نکته آخر این که هیچ صفحه ای در سایت گونه باکیش رو نمی تونید پیدا کنید که حتی به شکل عکس سایت نسیم آنلاین باشه.
یا حق
محسن
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۶
http://www.rizesporlular.com/transferde-hareketlilik.html
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر