فهرست
بمب خبری کوپاآمه‌ریکا؛ مسی از تیم ملی خداحافظی کرد
بمب خبری کوپاآمه‌ریکا؛ مسی از تیم ملی خداحافظی کرد

بمب خبری کوپاآمه‌ریکا؛ مسی از تیم ملی خداحافظی کرد

آی اسپورت - لیونل مسی پس از شکست ۴ بر ۲ تیم ملی آرژانتین برابر شیلی در ضربات پنالتی در فینال تورنمنت صد سالگی کوپا آمه‌ریکا که منجر به تکرار ناکامی فصل گذشته آلبی سلسته در فینال این رقابت‌ها و کامل شدن هت‌تریک شکست‌های آرژانتین در سه فینال متوالی (جام جهانی ۲۰۱۴، کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶) شد، گفت تصمیمش را برای ترک تیم ملی کشورش گرفته است.
 
مسی که در این بازی پنالتی اول آرژانتینی‌ها را از دست داد، به خبرنگاران گفت: تیم ملی برای من تمام شد. این چهارمین فینالی است که من با تیم ملی می‌بازم. من دیگر نمی‌توانم ادامه دهم. من تصمیمم را گرفته‌ام. اکنون شدیداً احساس تأسف می‌کنم چون شکست‌‌های‌مان در فینال‌ها مدام تکرار می‌شوند. من ضربه پنالتی‌ام را از دست دادم،‌ ضربه‌ای بی‌نهایت مهم بود. همین!
 
در صورتی که تصمیم مسی برای ترک تیم ملی آرژانتین قطعی باشد و او دیگر نخواهد برای آلبی‌سلسته بازی کند، ‌تیم ملی آرژانتین باید رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در منطقه آمریکای لاتین را که تنها شش بازی‌اش انجام داده‌، بدون برترین بازیکن جهان از سر بگیرد.

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-27 09:37:50
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۱:۰۰
مسی کوچک هیچوقت مارادونا نشدی
پوریا
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۶
کسی سه تا پاس گل فقط توی فینال داد ولی وقتی بی غیراتیی مثا هیگواین و آگوئرو به راحتی همه چیز رو حراب می کنن ، مسی بیچاره چکار کنه خب ؟
من از بچگی عاشق آرژانتین بودم و هستم و هنوز هم میگم مسی تو اسطوره منی .
خراب مورینیو
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۱
مسی که هرگز طلا نشد ! برعکس مارادونا که بدون اینکه بخواد ثایت کنه بهترین جهان بود بدون کاپ ها و جامهای عمو بلاتر !!! طلا که پاکه چه منتش به خاکه !!!!
جمال
دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
بالاخره فهمید تو این قواره ها نیست، ابله اون مربیایی که به این بازوبند دادن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر